V E C T R A C ' Ler Buraya

Teşekkürler, cevabın için. Bende yanmıyor sorun ne olabilir acaba. Bilgisayara falan soksak çıkar mı acaba

merhabalar, babamın Vectra'sıyla beni de kabul ederseniz bende varım :)

2006 Aralık, bu aracın bizim olacağından habersiz fotoğrafını çekiyordum..
full Corsa düşünüyorduk.

30122006002.jpg

12 Ocak 2007 sabahı; evin önünde Safir siyah Vectra duruyor :D

070112_075454.jpg

vectra.jpg

IMG_0114.jpg

Ekim 2008, üniversiteyi başladım, okula 20 dk.da yürüyerek gidiyorum

24 Ekim 2009, hala yürüyorum :D arabadan uzaklardayım...

Son düzenleme:
hoş geldin kardeş bende baba arabasi biniyorum yanliz diilsin:)malum yaş ufak iş yok güç yok baba saolsun:)

merhabalar, babamın Vectra'sıyla beni de kabul ederseniz bende varım :)

2006 Aralık, bu aracın bizim olacağından habersiz fotoğrafını çekiyordum..
full Corsa düşünüyorduk.

30122006002.jpg

12 Ocak 2007 sabahı; evin önünde Safir siyah Vectra duruyor :D

070112_075454.jpg

vectra.jpg

IMG_0114.jpg

Ekim 2008, üniversiteyi başladım, okula 20 dk.da yürüyerek gidiyorum

24 Ekim 2009, hala yürüyorum :D arabadan uzaklardayım...
Hoş geldin çagrı,biz zaten diğer bir forumdan senle tanışıyoruz.Daha geçen gün insigniayla ilgili bir muhabbetimiz olmuştu hatırlarsan.

evet hatırlıyorum abi, tekrar merhaba. fakat sizde Vectra olduğunu hatırlamıyordum :D
Genelde insignia konusunda olduğumuz için vectra sohbeti hiç geçmemiştir.İnsigniaları ve sahiplerinin memnuniyetlerini dikkatle takip ediyorum.Arac çok hoşuma gidiyor ama sahiplerinin yorumlarına bakarsak ben bir müddet daha vectra kullanacağım gibi.Şu ana kadar aracım hiç sorun çıkarmadı.

Genelde insignia konusunda olduğumuz için vectra sohbeti hiç geçmemiştir.İnsigniaları ve sahiplerinin memnuniyetlerini dikkatle takip ediyorum.Arac çok hoşuma gidiyor ama sahiplerinin yorumlarına bakarsak ben bir müddet daha vectra kullanacağım gibi.Şu ana kadar aracım hiç sorun çıkarmadı.

bu devirde gerçekten riskli iş, çok memnun olanda var, sorunları olan da.
ben makyajlanmasını bekliyorum, bagajdaki 3. stop kırmızı renkli, pek hoşuma gitmiyor :)

sizin Vectra'nın donanımı nedir? gerçek OPC line'mı var yoksa sonradan mı yaptırdınız?
motoru da büyük sanırım?

Geri