V E C T R A C ' Ler Buraya

bu devirde gerçekten riskli iş, çok memnun olanda var, sorunları olan da.
ben makyajlanmasını bekliyorum, bagajdaki 3. stop kırmızı renkli, pek hoşuma gitmiyor :)

sizin Vectra'nın donanımı nedir? gerçek OPC line'mı var yoksa sonradan mı yaptırdınız?
motoru da büyük sanırım?
Arac 1.6 elegance+sunroof donanımlı.Aracta orjinal Opc line donanımı,irmscher panjur,17 inc gts jantlar,gts ön tampon var.Opc line donanımını orjinaldir ancak sonradan yaptırdım.Yetkili opel servisinden aldım.Taktırdığım aksesuarların opelin orjinal ürünleri olmasına dikkat ettim bütünlük sağlasın diye.

Son düzenleme:
Arac 1.6 elegance+sunroof donanımlı.Aracta orjinal Opc line donanımı,irmscher panjur,17 inc gts jantlar,gts ön tampon var.Opc line donanımını orjinaldir ancak sonradan yaptırdım.Yetkili opel servisinden aldım.Taktırdığım aksesuarların opelin orjinal ürünleri olmasına dikkat ettim bütünlük sağlasın diye.

1.6 ama çift egsoz? 2.egsoz çalışıyor mu yoksa sadece görüntü mü? çalışacak şekilde yaptırdıysanız nekadar masraf oldu? benimde istediğim birşey, o yüzden sordum.

maşallah, çok güzel duruyor :good:

1.6 ama çift egsoz? 2.egsoz çalışıyor mu yoksa sadece görüntü mü? çalışacak şekilde yaptırdıysanız nekadar masraf oldu? benimde istediğim birşey, o yüzden sordum.

maşallah, çok güzel duruyor :good:
Teşekkürler Çağrı ekzostların ikiside çalışıyor.Son susturucudan sağ tarafa doğru boru geçildi,susturucunun bitiş bölümünün içinede kaynakla ayrıcı parça yapıldıki duman eşit bir şekilde iki tarafada dağılsın diye.İki tanede ekzost ucu takıldı toplamda 100 le 150 lira arası bir fiyata yaparlar.Ama bunları yaptırmışken arka opc line tampon altı eteğide yaptır derim.İki seçenek var o eteği yaptırmak için.Foumda Burak arkadaşımızın aracıda aynı senin aracın gibi siyah renkte ve opc line donanımlı.Onun aracına bir göz atmanı tavsiye ederim fikir edinme açısından.Egzostlar opc line alt etekle çok daha şık duruyor.

Vectra Opc İle Aranızdayım

Selam dostlar İsmim Erhan Bir Otomobil Kulübünün Sahibi Ve Admini Olmama Rağmen Vectra Opc İle Tanıştıktan sonra aranızda Olmaktan Onur duyuyorum.

opc3.jpg

opc4.jpg

opc7.jpg

gokhan hosgeldin ya nerelerdesin :) sende geldin artik konu hareketlenir :)
Burak bu aralar vectranın modifiyesini bitirdim şimdi sıra daha sık kullandığım mitsubishi l200 pickupa geldi.Onu yavaş yavaş modluyorum.Lastikti jant,dvd navigasyon tv player,park sensörü geri görüş kamerası,Ön tampon kiti,motor gücünü 136 beygirden 172 beygire yükselten race chip box derken,sıra güzel bir müzik sistemi yaptırmaya birde resimdeki angel eyes farları ve xenon sistemini yaptırmaya geldi.Bu aractanda en az vectram kadar keyif alıyorum.Aracımın aksesuarlı resmi(sis farı o zaman takılmamıştı,lastik ve jantlar 265/60/18inc)
gogog.jpg

Buda taktırmak istediğim angel eyes far:
tritonprojectorccfll3l.jpg

Bu modifiye hastalığı acayip bir şey neredeyse bisikletime bile bir şeyler yaptıracağım.Bu arada müzik tesisatından anlayan arkadaşlar varsa bana öneride bulunabilirler.

Teşekkürler Çağrı ekzostların ikiside çalışıyor.Son susturucudan sağ tarafa doğru boru geçildi,susturucunun bitiş bölümünün içinede kaynakla ayrıcı parça yapıldıki duman eşit bir şekilde iki tarafada dağılsın diye.İki tanede ekzost ucu takıldı toplamda 100 le 150 lira arası bir fiyata yaparlar.Ama bunları yaptırmışken arka opc line tampon altı eteğide yaptır derim.İki seçenek var o eteği yaptırmak için.Foumda Burak arkadaşımızın aracıda aynı senin aracın gibi siyah renkte ve opc line donanımlı.Onun aracına bir göz atmanı tavsiye ederim fikir edinme açısından.Egzostlar opc line alt etekle çok daha şık duruyor.

teşekkürler abi. masrafı beğendim, çünkü babamın eline serviste bir fatura geçmişti, egsoz için 900 TL tutar yazıyordu, açıkçası biraz korkuyordum, içim rahatladı :D

OPC line işi biraz karışık, benim aklımda başka birşey var, ama çok masraflı :)

araç aldığınız bayinin otomobil zevki yoksa arabanın donanımlarından yeteri kadar bahsetmiyor, bu yüzden OPC Line olmayan stock bir araca sahibiz..
daha sonra OPC Line çevirmeye baktım, parçalar çok pahalı.
bukadar para vermişken başka birşey düşünüyorum.

Ön-Arka tamamen OPC tampon, line değil. çift OPC köşeli egsoz, karartılmış stop ve far, 5 ikiz kollu OPC jantı, marşpiyel, siyah panjur, spoyler. böylece sedan OPC sahibi oluruz :D
çamurlukları da biraz şişirmek aklımdan geçiyor ama nasıl durur bilmiyorum. zaten çok zaman var, şimdi yapabileceğim birşey değil.

ama bir yandan da bunları yapmak 1.6'ya değermi diye de düşünüyorum..
nasıl olsa şuan okuyorum, araçtan uzaklardayım, daha zamanı var.

Selam dostlar İsmim Erhan Bir Otomobil Kulübünün Sahibi Ve Admini Olmama Rağmen Vectra Opc İle Tanıştıktan sonra aranızda Olmaktan Onur duyuyorum.

Hoşgeldiniz, aracınızın aynısını Samsun bayisinde incelemiştim, bayılmıştım arabaya :)

rica etsem, aracın temiz olduğu zaman detaylı fotolarını çekebilirmisiniz?

Son düzenleme:
Geri