V E C T R A C ' Ler Buraya

arkadaşlar FK açık hava filtremi satıyorum çok çok temiz vectra c den çıkma zaten her tür vectra c yede uyar..

hoş geldin kardeşim bir şeyler yapmadan bilgi alırsan buraya yazarsan elimizden geldiğince yardımcı oluruz. herkezin dönüp bakacağı bir vectra c sahibi olursun hayırlı olsun

Evet haklısınız.Vectra yı almadan önce 3 araba arasında kaldım.Astra vectra ve 2003 passat!Kimileri passat yol tutuşu iyi dedi,o bişey dedi,bu bişey dedi ve bu siteye aracı almadan önce 2 ay boyunca takip ettim.Bu sitedeki vectra c kullanıcılarının yorumlarını da takip ettim.Zaten sitede şikayet araba değil genelde servisler hakkındaydı.Kısaca bilgi paylaştıkça güzelleşiyor.Neyse öyle böyle aldık arabayı.Bu kadar :)

arkadaşlar 1 ay kadar önce biliyorsunuz vectra c almıştım..lpg vardı üzerinde voltran - mogaz..ama inanın beş para etmez..açıkcası mennun değilim..benzin den lpg ye geçişlerde silkeleme çok aşırı..lpg montaj bayisine götürdüm..20-30 km sırf benzinde kullanmamı önerdi..denedim ama 2-3 gün sonra aynı arıza devam ediyor..benden önceki arkadaş bir kaç kere enjeksiyon temizliğide yaptırmış..diyeceğim voltran-mogaz-vectra c uyumsuzluğu söz konusu bilgilerinize...

valla landi renzo blue taktırdım çok şükür hissetmiyorsun bile geçişleri ben yeni taktırdım şu an 210 ykr yakıyo ama 1000 km sonra ayr yapacaklar o zaman düşer diyolar hayırlısı

evet düşmesi lazım..bende tmm tersine yükseliyor0,216 ykr en son veriler..+ lpg ye geçişte vites düşürmüşcesine yığdırıyor..

yok çok şükür gidişte performansta bi kaybım yok ama ne kadar düşeceğinide merak etmiyor değilim :)

voltran dan çok şikayetçi insnlar var lpg araştırmalarım sırasında sayfalarca voltran kullanıcılarının şikayetleri olduğu siteler gördüm.. bilindik markalardan bence şaşmayın.

ben bu hafta sonu tekrar durumu anlatıcam gerekirse söktürücem..gerçi garanti 2 ay önce bitmiş..

Geri