V E C T R A C ' Ler Buraya

ENJEKTÖRLER omegas dada blue dada aynı yalnızca omegasın map sensörü denilen parçası bosch geriye kalan her şey aynı kayseride blue modelinede map sensörünü bosch takıp ayar yapıyolar hafızaya aynen bosch gibi kaydediliyo burada landi renzo türkiye dist. olgun lpg de taktırdım usta çok önemli işçilik çok önemli %50 marka %50 usta gerçekten bu böyle istanbulda nasıl o fiyatı verdiler ya istanbuldaki olgun bayii değil genel merkezin servisi yani kayseriye bağlı istersen burdan sorabilirim

pktay senınkı bı garıpmıs ya allalla benım atıker sıralı gaz ben memnunum ınankı 300 yakıyo .. bu arda doktor bey evın hayırlı olsun...

ENJEKTÖRLER omegas dada blue dada aynı yalnızca omegasın map sensörü denilen parçası bosch geriye kalan her şey aynı kayseride blue modelinede map sensörünü bosch takıp ayar yapıyolar hafızaya aynen bosch gibi kaydediliyo burada landi renzo türkiye dist. olgun lpg de taktırdım usta çok önemli işçilik çok önemli %50 marka %50 usta gerçekten bu böyle istanbulda nasıl o fiyatı verdiler ya istanbuldaki olgun bayii değil genel merkezin servisi yani kayseriye bağlı istersen burdan sorabilirim

Sordugum bayiii neresiyydi hatırlamıyorum telefonda konuşmuştum. ama enjektörleri bosch marka taktıklarını söylemişlerdi. istanbul bayii fiyatı alabilirmisin benim için?

Sordugum bayiii neresiyydi hatırlamıyorum telefonda konuşmuştum. ama enjektörleri bosch marka taktıklarını söylemişlerdi. istanbul bayii fiyatı alabilirmisin benim için?
tabii alırım ama landi renzo blue 1350 bide omegas var o pahalı ama dediğim gibi yalnızca map sensörü bosch görüşünce yazarım

Önemki değil doktor bey...mustafa bu arada lpg de evet 300 yakıyo mahvedıoyo ocagıma ıncır agacı dıkcek.... :)))))

oooooo ucmus bence 1.6 araca göre yusuf abii ne yapıyon nasıl sürüyon sürekli 5-6 bin devirdemi gidiyon :):)

abiler radyatörü deldik.kasis gecerken vurdum herhalde tamiri olmadı kazanın tam birleşim yerinden 180tl yan sanayi syf marka radyötör takıldı akşam geç satte olduğu için mecburen taktık inşallah çin işi deyildir ama görüntüsü pekte orj. birşeye benzemiyor burak deyiştirelim demişti hele birazdaha idare edeyim fazla kaçırmıyor dedim. bahçelide su koyverdi inşallah sıkıntı yaşamam.

fotosslf6.jpg
amin kardeşim

Geri