V E C T R A C ' Ler Buraya

Merhabalar, bende 1 ay önce almıştım, burayada yazmıştım. 75lira'ya 310Km falan yapıyorum ortalama karışık kullanımda; fakat Atikere lanet etmiyorda değilim.Bundan önce KME marka gaz taktırmıştım başka arabamda, yanından bile geçemez atiker. Ayağımı gazdan çektiğimde silkelemesi, her vites başında titremesi..... bi araba 150 ile giderken ayağını gazdan çektiğinde ileriye atarmı kendini ya.Diyeceğim o dur ki, kesinlikle atiker taktırmayın.

teşekkürler selim bey valla bütün pilanlar alt üst oldu epey borçlandım. tüpte ya prins taktıracam yada brc ikisinden biri artık olur. ev işi bütün planlarımı alt üst etti
hocam landi renzoyu neden düşünmüyorsun ? bu arada hayırlı uğurlu olsun ALLAH ağız tadıyla oturmayı nasip etsin

yaaa biz bir tüp taktırdık stefanelli marka galiba ilk taktırdıgımızda araba 150kurus yakıyordu gercekten diyorum yemin edebilirim o derece sonra galiba araba hızlı kacmıyor dedim gaz ayarı yaptırdım şimdi 175-180 kurus yakıyor moralim bozuldu sunu demek istedim herekzinki sonradan kıslıyor benimkide sonradan acılıyor :):)

Gözümden kaçmış bu fiyat bence müthiş. landi renzoya ben burda 1850 lira fiyat aldım. 1350 ye taksalar hiç düşünmem landi renzo alırım. opel landi renzo için resmi anlaşma yaptı diye biliyorum ayrıca enjektörlerinin de bosch oldugunu duydum.

Geri