V E C T R A C ' Ler Buraya

Konuyu baştan sona okudum. Görünen o ki Vectra iyi bir arabaymış :)
Şöyle sağlam,oturaklı,ağırbaşlı bir araba almayı düşünüyorum. Çok hoşuma gitmeye başladı Vectra C ler. 2004-2005 model 60-70.000 km civarında uygun birşey denk gelirse kaçırmam sanırım.
Bu vesile ile de hepinize ''merhaba'' arkadaşlar ..

sayın vectra c liler park sensörü ölçülerini bileniniz varmı vectra c kasa için

Ölçü derken nasıl bir ölçü? tampon üzerinde yerleşecek yerlerin arasındaki mesafe felan mı?
bizim park sensörü muhabbeti aklıma geldide,
bayideki arabayı aldık, o yüzden orjinalden park sensörü ekletemedik.
bayinin sahibide benim hediyem olsun dedi.
tamponu söktüler, park sensörü için içten yerler belirtmişler ama hem yuvarlak bölgeler hemde kare bölgeler vardı, daha öncede hiç takmamışlar, bizim arabada öğreniyorlardı:mad:
bir tane Vectra kataloğu getirdiler, orda fotoğraflara baka baka park sensörü yerlerini belirlemişlerdi:D:D

Şunu da ekliyim, belki yorum yapmak istersiniz,
Kafamdaki araçlar 2005 mondeo-2005 vectra ve 2006 focus idi. Aralarında en çok güven veren Opel gibi geldi bana. Şuanda da Astra kullanıyorum ve çok memnunum.

ewet ayni ses benim vectrada da var tümseklerden geçerken çok belli oluyor sanki yağsiz kalmiş gibi bi ses..nedendir bu?

evet özellikle tümseklerden geçerken yapıyor. bi parça değişiyor söylemişlerdi ama unuttum. terazi lastiğimi neydi. anımsayamıyorum

Yok benim gicirti oralardan değil o bendede var tümseklerden geçerken o kronik sanirim :) benim derdim viraj lastiklerinden gelen gicirti resmen ötüyü en ufak bi kasiste

arkadaşlar landirenzo lpg yi herkes övüyo forumda başarılı bir marka sanırım bende karar verdim lpg taktırmaya fakat bu landirenzo yu eskişehirde takan bir yer varmı bunu bulamadım opel yetkili servisler garantiyi bozmadan takıyormuş sanırım burdan duydum onuda ama her yetkili servis takıyormu yani eskişehirdeki takarmı bunu önce size sormak istedim şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar landirenzo lpg yi herkes övüyo forumda başarılı bir marka sanırım bende karar verdim lpg taktırmaya fakat bu landirenzo yu eskişehirde takan bir yer varmı bunu bulamadım opel yetkili servisler garantiyi bozmadan takıyormuş sanırım burdan duydum onuda ama her yetkili servis takıyormu yani eskişehirdeki takarmı bunu önce size sormak istedim şimdiden teşekkürler..
ben sana bi numara veriyim landi renzo türkiye distrübitörüolgun lpg orayi arasan her türlü yardimi alirsin 4440lpg yada 4441lpg ararsan mücahit bey var onunla görüşebilirsin

teşekkürler ama 444 1 lpg 444 0 lpg yazmışşsınız lpg yazan yerlere numara olarak ne yazcaz anlamadım da :)

Geri