V E C T R A C ' Ler Buraya

İstanbuldaki olgun lpg ile görüştüm nakit 1100 vadeli 1250/10 dediler.

omegas sistemide zannedersem hem lpg hem cng ile çalışıyor ona gerek olmadıgını düşündüm. sendeki izlenimler nedir varmı bi sorun yaşattımı hiç arıza lambası falan?
ibrahim abi bence sen pazarlık ettin sanırım burayla görüştüm ben 1350 10 taksit 1200 nakit dediler şu an için memnunum yalnızca enjektör sesi var oda zaten landi renzonun özelliği diyelim:D yakıtta dediğim gibi bu hafta sonu giderim heralde ayar yaptırmaya ayarsız 210 yakıyo benzin 300 yakıyodu %5 de benzin koyarsak 221 yakıyo ama % 40 tasarruf kesin diyolardı dur bakalım ayardan sonra belli olacak yazıcam buraya belli olsun

ibrahim abi bence sen pazarlık ettin sanırım burayla görüştüm ben 1350 10 taksit 1200 nakit dediler şu an için memnunum yalnızca enjektör sesi var oda zaten landi renzonun özelliği diyelim:D yakıtta dediğim gibi bu hafta sonu giderim heralde ayar yaptırmaya ayarsız 210 yakıyo benzin 300 yakıyodu %5 de benzin koyarsak 221 yakıyo ama % 40 tasarruf kesin diyolardı dur bakalım ayardan sonra belli olacak yazıcam buraya belli olsun

Yok pazarlık etmedim herif kendisi dedi opellere indirim yapıyoruz dedi yoksa normal fiyatlar 1200 ve 1400 imiş. aracım opel diye %10 civarı bi indirim yapıyoruz dedi

şu sıralar sıkcana forumdayım ama ben de bir vectracı olarak ağırlıklı diğer konularda geziyorum çünkü bizim vectracılar keyif adamları zaten arabada keyif arabası pek bir şey yapılmasına gerek yok yada arabayı temiz kullanırsan bir arıza sıkıntıda verdiği yok haliyle yazıcak pek bir şey olmuyor oldumuda paylaşıyoruz zaten :D

benim yaza doğru bir projem var bagajdan öne kadar ciddi bir izalasyon yapmayı düşünüyorum bu arabayı epey bir mercedes kıvamından bile öteye geçirir çünkü zaten normalde izalasyonu iyi bir araba birde ek takviyeyle artık en ufak bir gürültü içeri girmez sarsıntıyıda çok abzorve eder emer çukurlardan falan geçerken..

birde tepeye yaza doğru tekrardan bir tepe lcd si koyabilirim aslında hiç aklımda yokdu beyenmezdimde pek ama vectra c cilerin forumunda bir arkadaş yapmış resimlerinide koymuş kayet güzel hoş duruyor öyle abest durmamış eğreti kalmamış araç içinde

benim pek peerformanla falan işim olmuyor sonuçda arabayı ne olduğunu ve ne istediğimi bilerek aldım benim için donanım konfor ön planda eyer performans isteseydim racing motor alırdım zaten arabaya bile bulamazdım :D :D

park sensörü ölçü derken zaten o standarttır sadece iki tip sensör vardır biri ufak ince sensör biride büyük sensör gerisi ölçü falan zaten sensörün içinden delme aparatıyla kağıdı çıkıyor orda yazıyor

ya arkadaşlar benim arabanın ön takımdan ses geliyodu viraj lastiklerini değiştirdim gıcır gıcır ses yaptı ustaya dedim bi daha değişelim dedi ses kesilmişti ama şimdi yine başladı ne yapmam lazım çok gıcık bi ses

ya arkadaşlar benim arabanın ön takımdan ses geliyodu viraj lastiklerini değiştirdim gıcır gıcır ses yaptı ustaya dedim bi daha değişelim dedi ses kesilmişti ama şimdi yine başladı ne yapmam lazım çok gıcık bi ses

o benım araçtada var ama ilginçtir ki yazın yapmıyor kışın yapıyor bu sesi ama kışın da araç ısınana kadar yapıyor araç ısınınca ses kesiliyor

o benım araçtada var ama ilginçtir ki yazın yapmıyor kışın yapıyor bu sesi ama kışın da araç ısınana kadar yapıyor araç ısınınca ses kesiliyor
ewet ayni ses benim vectrada da var tümseklerden geçerken çok belli oluyor sanki yağsiz kalmiş gibi bi ses..nedendir bu?

Geri