V E C T R A C ' Ler Buraya

bende sizdenim vectra C2 :) foto eklemek istiyorum ama bayramdan önceye ekliyemem sanırım araç serviste bi tampon için 15 gün bekleticekler ya...

yusuf senin arabada kesin bi ayarsızlık var kardeşim bi ayara götür derim bende çok sakin sürmüyorum 210 yakıyo ama daha ayar yapmadılar yeni olduğu için ayardan sonra düşeceğini söylediler...

yok ya nerde o günler pederle ortak kullandımız için pek yanaşmıyo o tür şeylere ama bi gün kabul edicek :) ufak bi kaza olayı olduda tamponun değişmesi gerekti sıra çok baya kazalı opel var özellikle astra H o yüzden bayrama kadar bile zor yetişcek gibi :(

bende c1 ön tampon var dolu bej renk haberiniz olsun gerçi herkezde c2 var ama genede yazayım dedim

c olsa düşünülürdü servisin keyfini beklemektense ama malesef:(
c2 değil malesef sana olmaz zaten 2 günde elinde olurdu 2 günde boya beklerdin hepsi o kadar
kırdığın tamponun bütün parçaları ile geri iste sakın bırakma. sisler sis kabloları ısı sensörü petek ızgara. inan bir tampon toplamak 2ci el bile 700-800tl haberin olsun. dolu sıfır tampon 1500tl haberin olsun

Son düzenleme:
tampon alınabilcek durumda dgl yani 3 4 parca oldu babam sökmek için uğraştı öle oldu :)
kaskodan yapılacak istiyim çıkarınca hemen atmazlarsa

tabii alırım ama landi renzo blue 1350 bide omegas var o pahalı ama dediğim gibi yalnızca map sensörü bosch görüşünce yazarım

İstanbuldaki olgun lpg ile görüştüm nakit 1100 vadeli 1250/10 dediler.

omegas sistemide zannedersem hem lpg hem cng ile çalışıyor ona gerek olmadıgını düşündüm. sendeki izlenimler nedir varmı bi sorun yaşattımı hiç arıza lambası falan?

Geri