V E C T R A C ' Ler Buraya

amma sıktı bu muhabett bayıldık artık. benim arabaya binen astracılar ohaaa diyor bilmem artık gerisini sen düşün.az bekle yakında o imzandaki 1.8 20v de tokatlacam
ben leonumu alıyım sence vectranı getir leonun nasıl atik bir araba oldugunu herkes biliyor :)

ben leonumu alıyım sence vectranı getir leonun nasıl atik bir araba oldugunu herkes biliyor :)
hadi arkadaşım başka bölüme yaz. d segment burası. çamur atma yeri başka başlıklar var.kaçırma keyfimizi doğanda düzü bulunca gidiyomuş Allahım yarabim.
1.8-20v leon 0-100km 10.3sn. standart 1.6 vectra c 12.5sn arkadaşım.

Son düzenleme:
2500-3000tl civarı. ama babana gitmez:) hoşuna gitmeye bilir ses felan

meraktan sormuştum. merağın sebebi de şu,
Vectra için düşündüğüm şeyler var ama 1.6 105 hp'ye harcama yapılırmı, ses görüntü olsa da basınca gitmeyecekse değer mi diye düşünüyordum, ama 140-150 hp'ye çıkıyorsa işler değişir :D
2500-3000 tl zaten sadece OPC tamponları o kadar tutar, görselden daha ucuza maledilecekse neden düşünülmesin :)
peki motor ömrüne bir eksisi olacak mı? daha önce örnekleri varmı?

sanırım bir chip manifold komple egzos kiti uygulaması ile 20-30 beygir arası bir performans yakalıycakdır yanında birde egzantrik milini değiştirirse ortalama 40-50 beygir gibi artı bir güç elde edebilir.. benim fikrim tabiki..

sanırım bir chip manifold komple egzos kiti uygulaması ile 20-30 beygir arası bir performans yakalıycakdır yanında birde egzantrik milini değiştirirse ortalama 40-50 beygir gibi artı bir güç elde edebilir.. benim fikrim tabiki..
doğru tahmin etmişsin. yalnız egzantirik kasnak subab yayları emme manifoldu egzos manifoldu özel yazılım ile 140bg yakalamayı hedefliyorum böyle bir plan yaptık . parçaları toparlıyoruz çoğu yurt dışından geliyor bir çoğu alman markaları z motor için üretilmiş parçalardan oluşuyor. egzos düz boru , orta son susturucuya dokunmuyorum. egzos sesi beni ilet ediyor. hardbiden doğan oluruz ben gerçek motor sesi almayı planlıyorum. egzosta bizim araçlarda headersla katalitik bir bütün dolaysıla kat iptal oluyor. burdan sadece 6-7bg tahmin ediyorum. sensörüde kandırıcaz çok kolaymış. ayrıca buji de var

meraktan sormuştum. merağın sebebi de şu,
Vectra için düşündüğüm şeyler var ama 1.6 105 hp'ye harcama yapılırmı, ses görüntü olsa da basınca gitmeyecekse değer mi diye düşünüyordum, ama 140-150 hp'ye çıkıyorsa işler değişir :D
2500-3000 tl zaten sadece OPC tamponları o kadar tutar, görselden daha ucuza maledilecekse neden düşünülmesin :)
peki motor ömrüne bir eksisi olacak mı? daha önce örnekleri varmı?

daha önce vectra c de örnek yok fakat z motorda bir çok örneği var astra g ler aynı motora sahip çok yapan var. ben 160bg bulan biliyorum dyno verileri elimde. ben sana örnek olurum. hayırlısı ile ben bir bitiriyim. güzel olursa bir kaç tane daha yaparız:)

hemşerim c kasalar şehrimizde çokca görülmeye başlandı 2 sene önce ustalar deneme yanılma yöntemi bana epey bir parça işcilik ödettiler parça konusu ve ustalar hakkında görüşlerini paylaşmak isterim yerim divan pastanesi karşısı inegöl köfteci altında çay içmeye beklerim

hemşerim 2 yıl önce ustalar deneme yanılma yöntemi epey masraf açtılar vectra c ler şehrimizde çokca görülmeye başlandı ustalar ve araçlar hakkında görüşmek isterim yerim divan pastanesi karşısı inegöl köfteci altı etçioğlu giyim çay içmeye beklerim

hadi arkadaşım başka bölüme yaz. d segment burası. çamur atma yeri başka başlıklar var.kaçırma keyfimizi doğanda düzü bulunca gidiyomuş Allahım yarabim.
1.8-20v leon 0-100km 10.3sn. standart 1.6 vectra c 12.5sn arkadaşım.
suraya gırgırına takılıyorum ne laf atıyon ki begenmedigin araba zamanında bir numaraydı ayrıca arabamı seviyorum önceki arabamda cd idi ozaman vectra c yi göremiyordum en fuluymus onuda göremezdim rampada düz yolda birde onun 0-100 nü ölç

Geri