V E C T R A C ' Ler Buraya

doğru tahmin etmişsin. yalnız egzantirik kasnak subab yayları emme manifoldu egzos manifoldu özel yazılım ile 140bg yakalamayı hedefliyorum böyle bir plan yaptık . parçaları toparlıyoruz çoğu yurt dışından geliyor bir çoğu alman markaları z motor için üretilmiş parçalardan oluşuyor. egzos düz boru , orta son susturucuya dokunmuyorum. egzos sesi beni ilet ediyor. hardbiden doğan oluruz ben gerçek motor sesi almayı planlıyorum. egzosta bizim araçlarda headersla katalitik bir bütün dolaysıla kat iptal oluyor. burdan sadece 6-7bg tahmin ediyorum. sensörüde kandırıcaz çok kolaymış. ayrıca buji de var

hayırlısı olsun sadece kat iptali bile bizim araçlarda artı bir performans ama kat iptal edince muayenede sorun oluyormuş diye duydum yoksa benimde niyetim var kat ı iptal etmeye..

hayırlısı olsun sadece kat iptali bile bizim araçlarda artı bir performans ama kat iptal edince muayenede sorun oluyormuş diye duydum yoksa benimde niyetim var kat ı iptal etmeye..

Hakan katalizör aslında her muayene istasyonunda sorun olmayabiliyor ama sen kendini garanti altına alıp katalizörü sakla muayeneye giderken taktırma şansın olur cok zor olmasa gerek egsozcu kısa sürede halleder. ben muayeneden 15 dakıkada geçtim egsoz emisyon bile sormadı sadece ön camımda folyo vardı ona takıldı o kadar.

hakan katı göremez dışardan bakmayla bizim arabaların altında değil biyosundur zaten heardrs ın üstünde korucu var onu geri taka bilirsen gözle görme şansı sıfır.altınada baksa göremez. ben şuan katı dışardan göremiyorum

haklısın bu tüvden tırsıyorum adamlar bana elektrik kablosu sarkıyor yazmışlar servise götürdüm dedim neresinden kablo sarkıyor bunun bakdık bakdık bulamadık olsa olsa dediler sislerin orda sis kabloları hafifden bel yapmış odur dediler adamlar nelere dikkat ediyor..yada bana çok titizi denk geldi millete bakıyorum full modifiye girmiş geçmiş bende bir hafif hasarlı listesi var yaz yaz bitmez :D :D

haklısın bu tüvden tırsıyorum adamlar bana elektrik kablosu sarkıyor yazmışlar servise götürdüm dedim neresinden kablo sarkıyor bunun bakdık bakdık bulamadık olsa olsa dediler sislerin orda sis kabloları hafifden bel yapmış odur dediler adamlar nelere dikkat ediyor..yada bana çok titizi denk geldi millete bakıyorum full modifiye girmiş geçmiş bende bir hafif hasarlı listesi var yaz yaz bitmez :D :D

bişey anlatıyımda gül o zaman balataları değiştirdim. serviste balata soketi kalmamış takamadılar muayeneyede gircektim kalsın sonra gelirim takarsınız dedim ışıgı ne yapalım dediler kabloları birleştirip oyle bırakalımmı bende yapın dedim biraz uzun kesmişler sonradan farkettim araba liftten inincede bi daha kaldıttırmadım. o halde gittim sarkan o kabloyu bile görmedi :kop:

bende egzos muayenemi yok yazmşlar elektrik kablosu sarkıyor yazmışlar far yıkaması arızalı yazmışlar bu arada dikkatinizi çekerim far yıkamam yok :D daha böyle iki şey yazmışlar aklıma gelmeyen :D

bende egzos muayenemi yok yazmşlar elektrik kablosu sarkıyor yazmışlar far yıkaması arızalı yazmışlar bu arada dikkatinizi çekerim far yıkamam yok :D daha böyle iki şey yazmışlar aklıma gelmeyen :D

sorması ayıp hangi tüv istasyonu bu ?

Geri