V E C T R A C ' Ler Buraya

valla benim planlar devam ediyor biraz bütçede oluşturdum. yağ yakalama tankım mantzel ve flanşım yolda alt parçayı da bulursam hemen alıcam. headers siparişim mayısta geliyor. triger kayışı 4 tane performans buji ve kutu içi k^N filtre parça olarak eksiklerim. fazla bişey kalmadı:) 2.0 ları üzerim birde f18 şanzıman dişlileri yaparsam top speed de yukarı gelir çıkmasını selim abi 700tl almıştı arkaya 1.6T mi yassam :). yada hakikaten forged pistonlar intercooler kit turbo kittemi baksam:)

Ooo hadi bakalım hayırlısı. Maşallahın var valla azim konusunda. Takdir ve merakla bekliyoruz..Aslında yapmışken sonuna kadar yapılabilir dediğin gibi, bi düşünmek lazım etraflıca :rolleyes:

Zaten en az 2.0 turbosu var. 2.2 veya 3.2 atmosferik seçenekleri de ayrı. Birde OPC 2.8 turbo...Sıfırı şu an Türkiye'de satılsa 80 bin li rakamlar civarında olurdu sanırım, ki bu hiç mantıklı bir rakam olmazdı İnsignia varken. Dolayısıyle ikinci el almak zorundasın ;) Turbo büyük dert diyebilmek içinde en az 2-3 turbolu araç sahibi olmuş olmak gerekir kanaatimce, öyle ise ne ala ...

GTS'i çok araştırmadığım için en düşük motorunu bilmiyordum.
2-3 turbolu araç sahibi olmadım ama çevremden gördüklerim yetti. 1 tane CDTI kullandık.
Insignia'yla tanışmadan önce ben aracı stop etmeden önce kullanım tarzına göre 30 sn-1 dk arası rölantide çalıştırılması gerektiğini bilmiyordum. bunu bilmeyen birçok kişi hala var.
turboya ayarsız yüklenen de birçok kişi var. arabanın ne zaman sorun vereceği belli olmaz.
ben sahip olana kadarda bu araçlar kaç yaşına gelir tahmin bile edemiyorum :)

yanlız sizde bana bayağı cahil gözüyle bakmışsınız, Opel hakkında bana lazım olan bilgilere sahibim :)

doktor şanzıman işi kolay hallederim numarayı pm atarım konuşursun secmece vallaha istersen :bisiklet: şanzımanı bulurum hele o duruma gel gerisi kolay bende şu navi işiyle uğraşıyorum cihaza yeni harita yükleyemiyorum araştır hele varmı navi işiyle uğraşan ha bu arada 5, vites 257 km,,, hız daima tehlikedir videosunu cektim ama buraya atamıyorum

Son düzenleme:
doktor şanzıman işi kolay hallederim numarayı pm atarım konuşursun secmece vallaha istersen :bisiklet: şanzımanı bulurum hele o duruma gel gerisi kolay bende şu navi işiyle uğraşıyorum cihaza yeni harita yükleyemiyorum araştır hele varmı navi işiyle uğraşan ha bu arada 5, vites 257 km,,, hız daima tehlikedir videosunu cektim ama buraya atamıyorum

ama pm atabilirsiniz :) merak ettim gerçekten.
2.0 mı? ve 2006'nın makyajlısından değil mi? o yıl hem C hem C2 vardı

ama pm atabilirsiniz :) merak ettim gerçekten.
2.0 mı? ve 2006'nın makyajlısından değil mi? o yıl hem C hem C2 vardı

Opel hakkında bilgi sahibiyim diyosun ama hala 2.0 mı diye soruyosun :D Bir kere Vectra C lerde 2.0 diye bir seçenek yok. Ayrıca 2006 model C1 kasa da yok benim bildiğim. C2 ler başladı o yıl ;)

Opel hakkında bilgi sahibiyim diyosun ama hala 2.0 mı diye soruyosun :D Bir kere Vectra C lerde 2.0 diye bir seçenek yok. Ayrıca 2006 model C1 kasa da yok benim bildiğim. C2 ler başladı o yıl ;)

off ya Rabbim... :)
T yi eksik koymam suçmu? atmosferik olmadığını biliyorum heralde :)
C2'lerin 2006 da başladığını biliyorum, bizimki de 2006 model,
2006 model hem C1 hem C2 gördüm. 1 ocak 2006'dan itibaren makyajlıları satalım diyecek halleri yok heralde.
iç mekan ikisinde de aynı, o yüzden imzasındaki resime göre bu kesin C2 diyemedim.
bu ezme çabaları niye, onu anlayamadım? :)

off ya Rabbim... :)
T yi eksik koymam suçmu? atmosferik olmadığını biliyorum heralde :)
C2'lerin 2006 da başladığını biliyorum, bizimki de 2006 model,
2006 model hem C1 hem C2 gördüm. 1 ocak 2006'dan itibaren makyajlıları satalım diyecek halleri yok heralde.
iç mekan ikisinde de aynı, o yüzden imzasındaki resime göre bu kesin C2 diyemedim.
bu ezme çabaları niye, onu anlayamadım? :)

Takılıyorum ya maksat muhabbet olsun ;)

bir link ver özelden. bakimm . amanin kesin yapıyorum. 150bg bu şanzıman nasıl olur acaba hayal bile edemiyorum

Vallaha Öncelikle de şunu söyleyeyim. c1 ve c2 kasa kullanan birisi olarak yan yana getirin en az 30 tane parça iç mekanda farklıdır. Her tarafı arabanın birbirine benzesede. iççıtasından , havalandırma ızgaralarından. koltuk şekil ve döşemesine kadar ... bir sürü farkı var. Aradaki fark Sırf ön far ve tampondan ibaret değildir.

Geri