V E C T R A C ' Ler Buraya

ersin hızlandın bakıyorum:)

Evet hızlandım vallaha abi :D Senin kadar aracımı yapamasamda,elimden geldiğince bişiler yapıyorum. Opc ekleri bi tkasam biraz rahatlıyacam ama ,para denkleştiremiyorum. 20 gün beklesem. Maaşı alınca çok rahat yaptırırım ama sabredemiyoum. :D Bu arada çift çıkış egsozu da nasıl yapsam diye düşünüyorum ? Ovalmı? Üçgenimsimi? Yuvarlakmı? Karemi? Dikdörtgenmi? Tavsiyelerde bulunursanız (resimlide olabilir) Çok sevinirim.

bence OPC'nin köşeli egsozu çok uygun.
arabanın hatları da köşeli, Insignia gibi yumuşak hatları yok. oyüzden OPC'nin aynısı derim :good:

birde yaptığın masrafları ve ilerde olacakları yazabilirmisin, mesela OPC ekler ne kadarmış?
orjinal mi fiber mi?

eğer o olmaz dersen Corsa'nın OPC Line paketinde ki egsoz da güzel.
dış krom egsozun içinde ince bir krom daha var
dikkat etmedim ama Insignia'nın aynısı sanırım

corsa14sport5doorsrearyv2.jpg

ama en önemlisi,
dıştan dikdörtgen yada elips olupta içinde ufacık yuvarlak delik gözükmesin yeter :)

Son düzenleme:
benim evdede 1500 tl lik ünite bekliyor takıcamda hem çok açıldım hemde ekstra ödemeler süprizler çıkdı kaldı öyle.. kısmetse yaza doğru takıcam..

yok cid yapamıyoruz :D cidi kovaladım epey bir de converter bulamadım cid den geçiş ünitesi yaptırmam lazımdı oda olmayınca normal değerleri renkli görmemin bir anlamı yok. yani kaç km gidiceğimi ha renkli görmüşüm ha grafik pek önemli değil. :)
sonra dedik tepe lambasından bir tane çıkma alalım grafik bilgi ekranını ona monte edelim normal bilgi ekranıın olduğu yerede lcd koyalım dedik bir denemede yapdık bilgi ekranını çıkartıp idariyeten bir navigasyon ekranı koyduk beğenmedim hayal ettiğim gibi olmadı yani ekran çok küçük geldi gözüme benim usta uğraşmayalım 3 inç ekranda ne izleyebiliceksinki falan dedi :D sonra başka şeyler düşündük devamı süpriz arabaya montaj yapdım mı fotoları çekip koyarım :D

bence OPC'nin köşeli egsozu çok uygun.
arabanın hatları da köşeli, Insignia gibi yumuşak hatları yok. oyüzden OPC'nin aynısı derim :good:

birde yaptığın masrafları ve ilerde olacakları yazabilirmisin, mesela OPC ekler ne kadarmış?
orjinal mi fiber mi?

eğer o olmaz dersen Corsa'nın OPC Line paketinde ki egsoz da güzel.
dış krom egsozun içinde ince bir krom daha var
dikkat etmedim ama Insignia'nın aynısı sanırım

corsa14sport5doorsrearyv2.jpg

ama en önemlisi,
dıştan dikdörtgen yada elips olupta içinde ufacık yuvarlak delik gözükmesin yeter :)

Dediğiniz şekilde düşünüyorum bende egsoz uclarını, Bence de en yakışanı bu şekilde olur. Bende içerisinde yuvarlak olandan yaptırmam zaten. Opc tampon eklerim , spoilerde de olduğu gibi fiber olacak. Ankarada Karlıkçı Halil yapacak inşallah. Vallaha masraf ben çok yaptım , Pıranha leon navigasyon aldım. 348 tl'ye. Kapı içi marşpier çıtaları taktırdım 60 tl'ye, Zenon far yaptırdım toplam maliyeti 250 tl'ye. Beyaz sis farı ampulleri 50 TL'ye. Orjinal kauçuk paspasları 60 TL. (Halı paspaslarına ayak bile değmedi). Amerikan cam filmi 120 Tl'ye. Jant+lastik 1000 tl'ye. Opc arka Spoiler 180 tl. Green açık hava filtresi k - 570 160 tl'ye. Tampon nikelajı , beyaz park ampulleri, stop karartma. kapı kulpu nikelajları.. vs. yaptırdım. Aklıma bunlar geliyor. Dahada ufaktan ufaktan devam ediyoruz. Görünürde araçta pek bişi yok ama ıvırı zıvırı derken ,aldığım parayı arabaya yatırıyom.

yok cid yapamıyoruz :D cidi kovaladım epey bir de converter bulamadım cid den geçiş ünitesi yaptırmam lazımdı oda olmayınca normal değerleri renkli görmemin bir anlamı yok. yani kaç km gidiceğimi ha renkli görmüşüm ha grafik pek önemli değil. :)
sonra dedik tepe lambasından bir tane çıkma alalım grafik bilgi ekranını ona monte edelim normal bilgi ekranıın olduğu yerede lcd koyalım dedik bir denemede yapdık bilgi ekranını çıkartıp idariyeten bir navigasyon ekranı koyduk beğenmedim hayal ettiğim gibi olmadı yani ekran çok küçük geldi gözüme benim usta uğraşmayalım 3 inç ekranda ne izleyebiliceksinki falan dedi :D sonra başka şeyler düşündük devamı süpriz arabaya montaj yapdım mı fotoları çekip koyarım :D
cid ekran çerçevesi al ona lcd yaptıralım 4-5 inç olur o zaman:)

Selam Vectra c 'ci arkadaşlar.Biraz daha Aktif olmak dileğiyle(sessizlik ve sukunet hat safada). Hayırlı cumalar.

Geri