V E C T R A C ' Ler Buraya

297140DSCN2202.JPG

ayna olayına bayıldım detaylı bilgi istiyorum :D :D

Sorularım

1)Dışardan ledler görünüyormu yoksa gömülümü
2)Kısalar Yanarken yani normal şekilde yolda giderken onalrda yanıyormu zira gözü alır gibime geliyor
3)Aklıma Başka Soru gelmiyor :)))

arkadaşlar 6-7 sayfa geri gidebildim maşallah yeni arkadaşlar katılmış volkan sende doldurmuşsun aleti cid olayı uymamış ona üzüldüm ama soketi bulursun ebayda çok parçacı var.

ayna olayına bayıldım detaylı bilgi istiyorum :D :D

Sorularım

1)Dışardan ledler görünüyormu yoksa gömülümü
2)Kısalar Yanarken yani normal şekilde yolda giderken onalrda yanıyormu zira gözü alır gibime geliyor
3)Aklıma Başka Soru gelmiyor :)))
ledler gömülü, yanmıyor ama açmak istersen tavan lambasını açınca yanıyor. onun dışında parklar açık ken arabaya biri biner iner ise ve anahtardan açma tuşuna basınca
bu ara yeni bosnada özel bir opel servisinde montaj da cid ekran çalınmıştır bende parasını aldım o yüzden o proje kaldı

kullandığın özel bir led oldumu özel bir çeşit biliyimde ondan alıyım bende yapıyım.

valla arabaya yapıcak bir şey kalmadı yeni indash takdım araca avt full navili bluetoohtlu tv li divx falan her şeyi oynatabiliyor dokunmatik ekranlı ona çerçevede yaptırdım özel konsolla bütün gibi duruyor güzel oldu :) tabi orjinal teypde duruyor :)

insignia washer jetlerimde bu siteden piri diye bir arkadaş var onda oda gelsin onuda takıcam

aynaya ledide yapdım mı birde kn kutu içi filtre alıcam ok dir..

yaz sonuna doğruda bir izalasyon yada lpg işi düşünüyorum prins yada teleflex artık ondan sonrada hiç uğraşmam arabayla biner gezerim..

Geri