V E C T R A C ' Ler Buraya

6q8ox5.jpg

Haftasonu oğlumla birlikte araba yıkıyoruz. Enes elindeki bezi yere düşürüp çamur yapıyo ve ohalde arabayı silmeye devam ediyo:kop::kop::kop: Bu arada ben arabayı yıkamayı çoktan bitirmiştim.:mad: Arabanın dışını sıfırdan yıkamak zorunda kaldım:):) Allah hepinize böyle bi afacan nasip etsin...

bu bagaj spoyleri çok hoşuma gidiyor sakıncası yoksa kaça mal oldu öğrenebilirmiyim

Spoilerim + arka ekim + ön ekim i karlıkçı halil yapmış ve montajlamıştır.

Sadece spoiler 200 TL gibi bir fiyata mal oluyor. Montaj + boya dahil. Görüldüğü gibi teslim ediliyor.
Tüm ekleride 600 gibi bir fiyata mal edersin tahminim. (yan ek hariç) Ben yan ek kullanmıyorum. Böyle daha iyi.

6q8ox5.jpg

Haftasonu oğlumla birlikte araba yıkıyoruz. Enes elindeki bezi yere düşürüp çamur yapıyo ve ohalde arabayı silmeye devam ediyo:kop::kop::kop: Bu arada ben arabayı yıkamayı çoktan bitirmiştim.:mad: Arabanın dışını sıfırdan yıkamak zorunda kaldım:):) Allah hepinize böyle bi afacan nasip etsin...

Abi maşallah. Araba da süper. Senin afacan da çok şirin...

Mustafa abi aracın maşallah çok güzel.Hemşehri de çıktı bu arada :D .Ben de farları boyayıp senin aracın tampondan takmak istiyorum da bakalım hayırlısı:)

Abi maşallah. Araba da süper. Senin afacan da çok şirin...
teşekkür ederim kardeşim...

Mustafa abi aracın maşallah çok güzel.Hemşehri de çıktı bu arada :D .Ben de farları boyayıp senin aracın tampondan takmak istiyorum da bakalım hayırlısı:)

Sağol kardeşim.Bu tamponlar bencede güzel. Yalnız tamponu alırken sisfarlarınıda unutma çünkü sizin farlar buna uymuyor ;) Başlamışken bide OPC arka tampon al tadından yenmez...;)

tolga o tamponun sıfır boyasız hali 700tl bende senin gibi bir zamanlar yapayım diye başlamıştım böyle.

Geri