V E C T R A C ' Ler Buraya

hımm onuda düşündüm burada sanayide honlatma diye geçiyor yani pistonun calışltığı gömleği milimin onda ikisi deyim büyütsek olurmu acep neyse bakalım nasıl olacak

Selim abi. Vites aralıklarını ve son hızımızı değiştirmek için ne yapmamız gerekir? Egzantrik mi almalıyız. Sende bir parça takılıydı. Sen çok memnundun sanırım?
Bende alsam nasıl olur?
Neye mal olur?
Zaraları ?
Karları ?
Beni bu konuda bilgilendirirsen sevinirim abi.
Arabanın maksimum hızı ne oldu ? Hangi viteslerde kaç yapıyor?
Arabada nasıl bir rahatlama söz konusu?
Beygir veya tork da bir artıç elde edilmiş oluyormu?

ersin b 13w şanzıman takılı başka deyişiklik yok sadece vites oranları uzadı eskiden motor cabuk devir yükselip vites istiyordu şimdi 2 vites 88 km 3 vites 110 4 vites 220 5 vites 258 km yapıyor sıkıntı şurada motor 10bg güç istiyor uzun yol için harika ama bu beygirle şehir içi yokuşlarda sıkıntı var hız daima felaket demektir benim amacım yokuş tırmanırken eski şanzımanda 3 attın yemedi 2 attın bağırıyordu şimdi o sıkıntı yok 2 vites uzun oranlı olduğu için devrini iyi aldırırsan tadından yenmez oluyor 100, yıl taksideyim gel konuşuruz

Son düzenleme:
ersin b 13w şanzıman takılı başka deyişiklik yok sadece vites oranları uzadı eskiden motor cabuk devir yükselip vites istiyordu şimdi 2 vites 88 km 3 vites 110 4 vites 220 5 vites 258 km yapıyor sıkıntı şurada motor 10bg güç istiyor uzun yol için harika ama bu beygirle şehir içi yokuşlarda sıkıntı var hız daima felaket demektir benim amacım yokuş tırmanırken eski şanzımanda 3 attın yemedi 2 attın bağırıyordu şimdi o sıkıntı yok 2 vites uzun oranlı olduğu için devrini iyi aldırırsan tadından yenmez oluyor 100, yıl taksideyim gel konuşuruz

Abi tamam . yanına gelicem inş. görüşmek üzere...

Hayırlı olsun bekliyorus fotoları en kısa zamanda

bir şey soracağım aracın müzik sistemi hıza duyarlımı ? duyarlı ise nasıl aktif ediyoruz

Geri