V E C T R A C ' Ler Buraya

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal parça değer kaybetmez ve orijinal olduğunu bilmek insana ayrı bir zevk verir. Tüm bakış açınız ona göre değişir. Ben orijinal olmayan en ufak parça tercih etmem aracımda, psikolojik bir tercih olabilir ama görüntüde illaki farkediyor detaylarda...

bende öyleyim aldıklarımı bilirsin belki bütün parçalarım ya vauxhall dur yada orjinal opel dir tek aracımda yurt içinden takdığım karlıkçıdan aldığım kanattıki ben esas o kanatı arıyordum ebayda yurt dışında bir modifiye sitesinde vectra c1 de görmüşdüm sanırım modifiye fuarıydı arabanın etrafında hatunlar falan vardı tanıtım yapılıyordu sağda soldada bir sürü araçlar vardı..

bayıldım aradım taradım bulamadım kısmet ebayda ararken ankarada bulduk :D karlıkçı halilde sipariş ettirdim istanbula yollattı sağolsun yanlışda boya atmış koduda vermişdik ama tonu tutmamış tekrar boyattım bilmiyorum benim çok hoşuma gidiyor yani o irmscher kanatıda biliyorum arkada varmı yokmu belli değil incecik bir şey takdığına değermi şahsi fikrim değmez.. beğenene de laf edemem tabiki zevk meselesidir..

birde benim bildiğim irmscher de orjinal opelin perfromans şirketi değil.. benim bildiğim opelinr resmi performans şirketi opc bunun dışındaki opele parça aksesuar yapan firmalarda özel firmalar yani orjinal opele bağlı firmalar değil..
tıpkı mercedes brabus gibi..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımdaki kanat bu resimdeki araç karlıkçı halil in sitesinden aldım

201009250616_opel_vectra-c-tuning.jpg

201009250656_opel_vectra-c-spoyler.jpg

201009250719_vectra_c_2008.jpg

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben karlıkçı halilin yaptığı tampon altı eklerini ve spoiler ları gördüm, orijinal olmadıkları çok belli oluyor. Kaba saba detaysız..Ama bu ürün farklı dediğiniz gibi, sizinkinin fotografını görürse arkadaş ondan tercih edebilir aslında..

Edit: O kanat OPC ama o kalitede yapabilirse irmscher in spoilerı da alınabilir..

Son düzenleme:

thr123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harikaaaa olmuş gerçektende buda olabilir hatta olur istiyorum bundan çok begendimm :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben karlıkçı halilin yaptığı tampon altı eklerini ve spoiler ları gördüm, orijinal olmadıkları çok belli oluyor. Kaba saba detaysız..Ama bu ürün farklı dediğiniz gibi, sizinkinin fotografını görürse arkadaş ondan tercih edebilir aslında..

Edit: O kanat OPC ama o kalitede yapabilirse irmscher in spoilerı da alınabilir..

evet serkan hatırlarsan bunu yazmışdım karlıkçının body kitleri çok detaysız kaba hem fikiriz ben tek bu kanatı spoileri aldım kanat birebir benim gördüğüm kanattı istediğim kanattı ondan aldım kaliteye gelince aracımda yaklaşık 2 senedir duruyor henüz bir çatlak patlak kırık olmadı ilk günkü gibi duruyor.. yani ben memnunum volkanda aynı kanattan aldı takdı..

benim arabada kanat böyle duruyor

photo0028dw.jpg

photo0029s.jpg

bunlarda bonus :D :D

photo0044h.jpg

photo0060w.jpg

xenon kit :D

Kısalar 6000k şu an için ilerde 4300k philips burner olucak ampüller..
uzunlar 4300k philips burner xenon ampül
sisler 3000k xenon..

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet siteden baktım ama ordan fiyatlar pahalı geldi bana lisanslı ürün oldukları için ama aynı ürünü yukarda resimleri var maslak oto sanayide 230 tl gibi bir rakama yaptırdıgnı yazmış bende gönderbilir mi diye o yüzden dedim.

Merhaba arkadaşım,uzun zamadır foruma giremediğim için sana yardımcı olamadım.Bendeki göstermiş olduğun spoyler, irmscherin fiberden yapılmış replikası.Eğer bu tip fiberden yapılmış bir ürün almak istiyorsan bence ürünü görmeden ve denemeden ısmarlama alma, aldıysan bile boyasını hemen attırma.Neden diye soracak olursan fiber ürünler genelde takılacak bölümlere tam oturmayabiliyor ve parca ufak tefek alıştırma işlemleri isteyebiliyor.Mümkünse aldığın ürünü önce tam oturuyormu diye aracının üstünde bir dene daha sonra boyasını yaptır derim.Şimdiden güle güle kullan.

thr123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Gökan Bey söylediklerini dikkata alacagım ben başta sizin spoylerden istiyordum ama geniş olanı görünce oda hoşuma gitti ankadan şiparişi verdik bakalım hayırlsıı..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
opc nin spoileri çok büyük geldi gözüme bende irmscher aldım bakalım gelsinde takıcas kısmetse ;) ama herşeyin orjinalinden şaşmamak lazım