Vectra 3.2 gts

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan thr123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben de benzerini düşünmüştüm, alıp parçalayıp satsak 2 katına yakın eder herhalde. Bazılarında AFL farlar CID ekranlar vs. türlü türlü donanım var. Parça olarak çok kıymetliler ama nedense aracın üzerinde hiç önemleri yok gibi :rolleyes:

serkan abi aynı şeyleri düşünmüşüsüz. hatta 2 aydır üzerinde çalışma yapıyorum :)

pazarda çok güzel bi araba vardı ne ararsan var. makam arabası şöförü pazara getirdi. araba şahane ama kimse almaya yanaşmıyordu. adamla oturduk konuştuk işte. 2004 model düz vitesti. tvden tut ne ararsan vardı araçta. en son 20bin olur dedi bende dedimki sen patronuna söyle 17 verdiler diye bakim ne dicek. adam biraz bozuldu aramadı tabii. ama 20bin lirada bedeva. direk parçaları aklıma geldi. özelliklerini satsam dedim arabanın parası yüzde 70 çıkar diye düşündüm :) ama tabii akılda kalan bu çünkü vergisi filan hepsi ödenmiş.

ama 211 bg mi neydi araba. aklıma 2.0turbo geldi 175 bg ama modlanmaya çok uygun sonuçta turbo var diye. onun için kararsızım

211 hp ama o hp yi otomatik olmasından ve atmosferik olmasından dolayı turbolar kadar hissedemeyiz bence. Ben şahsen Volvo S40T4 200hp lik modeli kullandım (otomatik vites). (Tabi burada tork önemli ama hp ile orantılı sonuçta) bizim 175 hp ile arasında dağlar var. Bizmki 300hp olmalı o 200hp ise. Burada aktarma organları ve aracın durumu da önemli ama rakamlardan ziyade yola aktardığı güç önemli bence. O bakımdan 211 hp ancak üst devirlerde hissettirir kendini onuda manuel şanzımanla hakkıyla hissederiz diyorum. Sadece fikir tabi hiç 3.2 GTS kullanmadım..

motorun gücünü hisedeceksen o motora senin hakim olman gerekir diye düşünüyorum yani manuel olması gerekir diye düşünüyorum. istersen alalım senle bi tane abi :)

bence en güzeli f1 şanzıman direksyondan zaten rallylerde f1 yarışlarındada bu şanzıman kullanılıyor.. ben jazz da sürdüm tamamen tırt hikaye saab da sürdüm güzeldi onda performansı hisssettim audilerdede var ama sürmek kısmet olmadı

şimdi aklıma geldi bundaki 3.2 motor omegadaki 3.2 motorla aynımı yada fronteradaki 3.2 ile.

arkadaşlar yazdıklarınızı okudum bende bi inceleme yaptım bi ilanda şöyle yazıyordu

aslında değeri en az 40,000 tldir
hiç bir kazası yoktur.motoru çok iyi durumdadır.,bakımları yeni yapıldı.gösterebi,lirsiniz.
brc son model lpg takıldı ayrıca 10. 000 tl araca mekanik masraf edildi egzostan frene motordan öntakıma gerekli olan herşey değişti.
nedeni uzun yıllar binmek için kalıcı olsun diye yapıldı,
binmek için araca masraf ettim lastikleri bile patlamayan bridgestone taktırdım.
araçta hem konsolda hemde tavanda tv ,dvd vardır dokunmatic navitech.teyp sistemi dir vede koltuklar deridir.,sun roof var
araç 215 beygir süper yol tutuşu var..ısıtmalı koltuk var aracın vergileri2010 yılı 990tlx2defadır 1.sini ve 2.sini de ödendi ben ödedim
seneye 550tl ye düşüyor.
kasko değerinin noterde altında kaldığı için indirim yapıyorlar vergi dairesinde

10.000 TL masraf mı :S maşallah. Vergisi 550x2 ise iyi yine ama benim mantığım almadı bu vergi olayını.. İlandaki araç kaç modeldi acaba ? Birde her yıl vergi dilimi değişmezki, 2010 ile 2011 in farklı olması için aracın 2005 model olması lazım. 2005 model 3.2 araç için 550x2 TL vergi hayal gibi. Benim vergim bile 435x2..Anlayamadım ben bu işi...

vallaha bende anlamadım arac 2003 model

Geri