Vectra 3.2 gts

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan thr123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2003 model aracın vergi dilimi bu yıldan itibaren 2 yıl daha değişmez benim bildiğim. Ayrıca düşmüş hali 2196.00 TL yani 1098x2 olur.(Geçen sene 990 ise bu rakam daha mantıklı %30 zam ile) Belkide satmak için uyduruyorlardır rakamları..

15 yıllık araca yüksek vergi

Araçların vergilendirme sistemi sil baştan yenilenecek. Yakıt tasarrufu az araçlara teşvik verilecek. Emisyonu oranı az olan araçlara Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) indirimi yapılacak. Ancak 15 yaş üzeri araçlarda kademeli olarak MTV artırılacak.

http://haber.gazetevatan.com/eski-arabalara-ek-vergi-geliyor/359648/2/Ekonomi

yakında değişiklik yapılacak sanırım. ama cümledeki saçmalığa bakarmısınız, yakıt tüketimi az yazacaklarına yakıt tasarrufu az araçlara teşvik verilecek demiş :D yani gidin benzini içen arabalar alın demek istiyor heralde:D

bu videodaki 3,2 ye dip gaz yaptıysa eger hızlanması çok kötü. benım aracımda bile daha iyi. her ne kadar 3,2 olursa olsun en mantıklısı bu motorlarda 2.0 turbo olandır. hard modifiye ile 325 hp ye kadar yolu var. (7000) euroluk bi masrafla

15 yıllık araca yüksek vergi

Araçların vergilendirme sistemi sil baştan yenilenecek. Yakıt tasarrufu az araçlara teşvik verilecek. Emisyonu oranı az olan araçlara Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) indirimi yapılacak. Ancak 15 yaş üzeri araçlarda kademeli olarak MTV artırılacak.

http://haber.gazetevatan.com/eski-arabalara-ek-vergi-geliyor/359648/2/Ekonomi

yakında değişiklik yapılacak sanırım. ama cümledeki saçmalığa bakarmısınız, yakıt tüketimi az yazacaklarına yakıt tasarrufu az araçlara teşvik verilecek demiş :D yani gidin benzini içen arabalar alın demek istiyor heralde:D

evet bu gün stv haberde de dediler çok yakında sıfırdan yeniden vergilendirmeler yapılıcakmış..

bencede yapılsın ki sadece hayal kurmakla geçmesin günlerimiz..

vergiler düzenlenirse ülkedeki arabaların bir anda yer değiştirdiğini göreceksin

vergiler dğeişsin ben arabama devam ederim baktım daha yükseldi zarrına hemen verir hacimli arabaya binerim mesela bu sebeplede yer değiştirme olmuş oluyor

milleti 1.2 - 1.3 araçlara mahkum edicekler yüksek cc li araç 20 yaşında bile olsa sadece zenginin binebiliceği bir araç olucak hoş şimdide öyle ya..

Geri