Vectra B GÖsterge Sökme-Led Takma-Resimli

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alpasch
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kaptan ben sana sokturecem kardesım
lambaları da al gel :)

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Park lambaları uyacak mı?
Benim de aklımdan mavi ve beyaz geçiyori, kısmet arıcam esk bakalım bulabilicem mi istediğim gibi ama sanırm böle bişi yapıcam!
06122007lc8.jpg

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Park lambaları uyacak mı?
Benim de aklımdan mavi ve beyaz geçiyori, kısmet arıcam esk bakalım bulabilicem mi istediğim gibi ama sanırm böle bişi yapıcam!
06122007lc8.jpg

şimdi bu göstergenin arkasında 2 tane ana ampül var...onlar duyları ile birlikte çıkıyor...ampülü duydan çıkartırsanız göreceksiniz park ampülünün aynısının 3 wattlık olanından olduğunu...bu resimde beyaz kullanılmış sanırım...dijital kilometre sayacınada beyaz veya mavi takmışlar...ben bulamadım o güccücük ampüllerin beyazını :) ama güzel olmuş bu:good:

bunu kim yapar verelim bri ustaya 20 milyon yapsın işde :D ben sakarım kendime güvenemem şimdi :D

ben guzel bır kebap ısmarlayacam kaptan kardesıme sagolsun yapacak..

ben guzel bır kebap ısmarlayacam kaptan kardesıme sagolsun yapacak..

:) sen ısmarlamasan da ben yaparım abi ayıp ediosun ya canın saolsun :)

zaten yarın samsuna gidiyorum...cam filmi çekicem orda camlara...
önce kalıp hazırlıyacam kartondan camlar için...filmi ona göre kesicem cuk die otursun diye :) belki bakarsın ilerde opelim.net üyelerinin arabalarına da bu kalıba göre film çekeriz bi buluşmada :)

ınsallah guzel haberlerını ve maharetlerını beklıyoruz saygılar..
gule gule gıt ve don:rock

150 ytl istiyor bu resmini çektiğim yer. Bana şuan ampüller lazım. Elimde park lambası var sorun olmaz. Yapmak gerçekten kolaymış:P

Geri