Vectra C 2006 Elegance Xenon Ampül

dagdeviren60

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2006 Vectra Elagance aracımın xenon ampülün teki pembemsi bir ışık vermeye başladı sanırım ömrünü tamamladı. Öncelikle ampül tipi ve modelinin ne olduğunu ve daha iyi performans ışıtma yönünden tavsiye edebilceğiniz bir ürün varsa sevinirim teşekkürler

Son düzenleme:

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Arkadaşlar 2006 Vectra Elagance aracımın xenon ampülün teki pembemsi bir ışık vermeye başladı sanırım ömrünü tamamladı. Öncelikle ampül tipi ve modelinin ne olduğunu ve daha iyi performans ışıtma yönünden tavsiye edebilceğiniz bir ürün varsa sevinirim teşekkürler

orjinali d2s 4200 olması lazım

daha yüksek kelvin takabilirsiniz ama idealdir. 4200 den yukarı 6000-8000-10000 vs. diye yukarı cıkar cıktıkta mavileşir mora kadar gider rengi

dagdeviren60

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Servisle görüştüm orjinal 4300 kelvinmiş ancak bana biraz az ışık veriyor gibi geliyor birde kelvin yükselince mavilik artıp ışık daha azaldığı için yüksek kelvinde bir malzeme almanın bir faydası olmayacak herhalde, beyaz görünmesi de önemli benim için.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Servisle görüştüm orjinal 4300 kelvinmiş ancak bana biraz az ışık veriyor gibi geliyor birde kelvin yükselince mavilik artıp ışık daha azaldığı için yüksek kelvinde bir malzeme almanın bir faydası olmayacak herhalde, beyaz görünmesi de önemli benim için.

çok fazla faydası olmaz 6000 takabilirsiniz. biraz daha mavi olsun derseniz 8000 taktırın dahada dğiştirmeyin. 8000 yağmurlu havalarda özellikle gece problemli

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift değişirseniz daha iyi olur.renklerde ton farkı olacak cünkü. osram d2s tip ampül alırsınız sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. kelvin yükseltmeyin bence

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Kaliteli bir markanın 4300k en yüksek lümene sahip olacaktır yaklaşık 3200lumen gibi. Beyaz renge yakın fakat lümeni yüksek olan Osram cool blue intense xenarc veya Philips color match ama benim tercihim osram olur.