Vectra c almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yardım lütfen!

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstad sonuçta 2. el araç alıyorsun, sıfır alırken bile boyalı araba kakalayan yetkili servisler varken 2. ele ne hacet kalmış, 500-600 masraf bşi değilki alacağın arabada, üst kapakta çok önemli birşey değil, bu cumlelerle araba işlerinden pek fazla alakan olmadığı aşikar, kaporta kasa şase çizgisinde birşey yoksa içi düzgün direksiyonu konsoldaki düğmeleri yıpranmaları düzgünse aracın motoruna edeceğin 500-1000 tl masrafta çok önemli bir masraf değil, 2000tl ye 1.6 vectraya komple motor yaparsın :)

he şöyle bir düşünce daha var 1000-2000 daha fazla veririm iyi araba alırım diyede düşünebilirsin?

- o da hiç masraf çıkarmaz mı? ondada sorunlar çıkmaz mı? 2. el değilmi?

şahsen ben aracın kasası düzgün boyası falan az ise motorla çok fazla alakam olmaz. sonuçta kaputun içinde, her halukarda tamir ettirilir binilir.

saygılar

iyide 500 600 diyorlar içinden ne çıkacağı meçhul ? üst kapak diye açtın piston segman conta derken al sana 1500 2000 lira masraf. ne gerek var ? ben 2007 model arabada o motor sıkıntısını anlamam yani. ya o arabaya bakmadılar ya da o araba hararet gördü conta yaktı adam akıllı toplanmadı. aynı paraya 2007 sıkıntısızını aldım kafam rahat. arabamın motoru saat gibi maaşallahı var. kaporta hasarlarınada ben çok takmam aslında. kafadan kazası yoksa direkler tavan şaselerde sıkıntı yoksa kapı çamurluk değişmesi umrumda olmaz ama babam değişen olunca buz gibi soğuyor arabadan :)

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c2 kasa aldım bende galeriden 30bin tl ye ama kilometresi 40 bindi kaza darbe yoktu essentia en boşuydu. Alırken çok iyiydi ama sonradan bir sürü kronik sorunlarlakarşılaşmaya başladım. Bunlar araba cd okumuyor error cd deyip dışarı çıkartıyor, viraj denge çubuklarından ses geliyor gart gurt, bagaj kilidi bozuldu kapanmıyor, klima geçişlerini yapmıyor cama çeviriyorum ama kala ortadan üflemeye devam ediyor vs vs. Masrafı olan bi arabadır.