Vectra C Yay

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar.aracıma bu hafta içinde kısmetse yay takıcam.fakat kac cm lik bir yay takacagıma karar veremedim.Ama bildigim, istedigim bir şey var oda aracımın lastigiyle camurlugu arasında bosluk görünmemesi.Acaba 3 cm lik yay takarsam bosluk görünürmü.Birde daha yay takan arkadaslar resim koyabilirlermi.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eichbach veya vogtlant düşünüyorum her markanın düşürmesi farklımı.

tabi farklı oluyor. bildiğim kadarıyla eibach in prokit di sanırsam 3.5 luk yayı pek kimseyi tatmin etmiyor düşürme açısından. ben maxtrac taktım ön 4 arka 3.5 gayet güzel sonuç aldım

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vorgland da vectra c için 3cm var,,vorgland hem fazla konforu bozmaz hemde eibach tan daha iyi düşürür.arkadaşımın e46 318 de 3.5cm lik vorgland kullanıyoruz memnun baya.. ama tam olarak çamurluk lastik arasını arayı kapatcağını sanmıyorum... en çok düşüren yay markaları J&R,,AP,,OMP dir ama en sertleride bunlar o yüzden senin isteklerini karşılamaz.......bide sana tavsiye edebileceğim H&R marka var.üstelik bu markada vectra c için 4cm lik yaylarda var tam kıvamında bence,,,,,,tavsiyem vorgland yada H&R den birini tak..takılmadan önceki ve sonraki resimlerini paylaşırsanda sevinirim.şimdiden hayırlı olsun.............

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim bugün aracıma yaylarımı taktım.HR marka alman malı 4 cm lik bir yay taktım.eichbach ve voglantlar için kime sorsam yeteri kadar düşürmüyor dediler düşürme ve konfor acısından Hr tavsiye ettiler bende taktım ve cok memnun kaldım. takılmadan önceki ve sonraki resimlerini koyarım yakında şimdi eve geldim karanlık olmasa cekerdim fotoları.

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sevindim h&r takmana çünkü benimde niyetim bu markadan takmak :good: kullandıkca yorumlarınıda bekliyorum yaylar hakkında........tekrardan hayırlı olsun,, bol çukursuz tümseksiz bariyersiz günlerde bullan :p

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim işine yararmı bilmiorm ama benim arabada 3lük woglant var orj. 16 jantlarla böle gözüküooo

06052008159lp6.jpg
06052008154iw1.jpg

06052008158xd6.jpg

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heyyyyyyt0111jf2.jpg
Merhaba Bende de 18 jant var ..... tabii spor yay
grnt077gm0.jpg