Yan Ayna Altı Led Uygulaması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eRg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yan Ayna Altı Led Uygulaması

bulent_tnt link' Alıntı:
Valla bugun bayagi muabbet ettik servis formeniyle.  Bize indirim yapacak siteden bahsettim hatta arabanin yaninda nasil yapildigini bile izliyebiliyorsunuz. Ayna alti pedal aydinlaa falan hepsini yapiyorlarmis

Anladığım kadarıyla belkide yaptıkları başka uygulamalarda vardır ama Odak Garage kadar isimlerini duyuramamışlar uygulama yaptıkları bilinmiyor.

Eksozu ciftlicenmi persembe sorarim gittiiMmi

aynen para eden işcilik malzeme 15 tl falanmış

Bülent abi perşembe gidersen gerçeğe, yapılışına dikkatlice bak olmadı beraber yaptıralım seninle.
Gerçekten ufacık malzeme fiyat 200 tl olsa bile fazla.işçilik de bir yere kadar.iki günde neredeyse 1000kmden fazla yol yaptık parada kolay kazanılmıyor.

Kanka zeki beyle gotustum iscilerin saati 90 tl mis kaldiki en az 2 saat surer dedi ama ben onu dusunmeden size 200 tl ye hallettiririm dedi malum biliyosunuz serviste saat hesabi yapiyorlar.

Disardan gelmiyor serviste her yapilan iscilik saat hesabina gore aliniyor her serviste boyle.

Kanka o parayi usta almiyor servis aliyor bizlerden ustalar maasla calisiyor.

bulent_tnt link' Alıntı:
Kanka zeki beyle gotustum iscilerin saati 90 tl mis kaldiki en az 2 saat surer dedi ama ben onu dusunmeden size 200 tl ye hallettiririm dedi malum biliyosunuz serviste saat hesabi yapiyorlar.
Abi gidince beni bi haberder et seni arıycam birşeyler soracağım hazır ordayken.filmide 250 yapsalar ikisinide yaptırım çıkarsak aradan kapı iki kez sökülmese süper olacak inşallah.

Geri