yenı aracımı aldım :) hayırlısı ıle:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyice incelet inşallah haıyrılı olur güzel araba eğer bir sorunu çıkmaz temiz ise
kazasız belası kullanmalar

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle.Reklam yapmak gibi olmasın ama Eren oto. İzmir'de sayılı galerilerden.Daha öncede araç alım satımı yaptık.(1.5 ay önce corsa d bıraktım ve dolmuşla eve gelene kadar satmışlar arabayı :) ) Zaten 250mt ileride mercanlar var direk gösterin aracı ayrıntılı olarak her şeyi söylerler zaten :)

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun öncelikle.Reklam yapmak gibi olmasın ama Eren oto. İzmir'de sayılı galerilerden.Daha öncede araç alım satımı yaptık.(1.5 önce corsa d bıraktım ve dolmuşla eve gelene kadar satmışlar arabayı :) ) Zaten 250mt ileride mercanlar var direk gösterin aracı ayrıntılı olarak her şeyi söylerler zaten :)
aynen bende oyle yapcam hatta kaporayı verıp anlastıktan snra cıkıp mercanlara gıtm plakadan bısey cıkar mı acaba dıye orda kayıdı yokmus mercanlarda tanıdık zaten yarın dırekt oraya gostrıcem arabayı.. eren oto galerıcıler gıbı degıl zaten otokente adımımı atmadım kactır gıdıp astra bakıyodum orda en son bu aracı gordum aldık bakalım yarın tam netlescek..

Tekrar hayırlı olsun. Otokent Çakal yuvası olmuş(söz meclisten dışarı).Geçen ay çok gezdim bende.Corsa güzel araçtır 4 sene kadar kullandık yokuşta 1den 2 ye almak zor biraz basmak gerekiyor yoksa rampa yukarı mı klima açık mı unutuyorsunuz :)

usta zaten bnde corsa vardı c kasa tek kapı vandan cevırme onu verıp alıorum bunuda :) corsa hastalık ya :) saolsın tekrardan..

maşşallah Allah kaza bela varmesin daha iyilerinede binmeyi nasip etsin inş

hayırlı ugurlu olsun oncelıkle aracınızı kazasız belasız cezasız kullanmak nasip olsun.araç çok hoş gozukuyor konsolun piano black olması daha da hoş olmuş 111.yıl olmasından dolayı,gunumuz sartlarına çok uygun çok ideal bir araç.(butun opeller idealdir ;)) tekrar hayırlı olsun.

hayırlısı olsun hadı sonunda buldun bı arac ıcıne sındıyse fıyat konusuna aldırma guzel arac rahat rahat bın allah kazasız belasız bınmek nasıp etsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri