yenı aracımı aldım :) hayırlısı ıle:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 95HP DUALOGIC 49,180 45,780
ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER 1.000

Bize yılbaşından önce şu anda 46.800 ediyor bu model donanımı skydome yok, 44.200 e bırakmışlardı. De get dedim gittim astra h aldım easytronıc 0 km 2012 model.

İkinci el olarak bence düşünmemek lazım o zaman ne arabalar var. Sıfırı baz aldığımızı sandım ben.

Ben sıfır 33 corsa muhabbetınden yola cıktım su anda en baz en dusuk donanımlı corsa bayiide bir hafta önce 33.250ydi. Ordan hesap et artık piyasa çok yükseldi. Ayrıca corsa puntodan daha iyi gerçekten ikiside var bende ve objektif karşılaştırıyorum bunu söyleyebilirim. Sürüş hissi vs. çok farklı.

DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 95HP DUALOGIC 49,180 45,780
ESP/MSR/ASR/HBA/HILLHOLDER 1.000

Bize yılbaşından önce şu anda 46.800 ediyor bu model donanımı skydome yok, 44.200 e bırakmışlardı. De get dedim gittim astra h aldım easytronıc 0 km 2012 model.

İkinci el olarak bence düşünmemek lazım o zaman ne arabalar var. Sıfırı baz aldığımızı sandım ben.

Ben sıfır 33 corsa muhabbetınden yola cıktım su anda en baz en dusuk donanımlı corsa bayiide bir hafta önce 33.250ydi. Ordan hesap et artık piyasa çok yükseldi. Ayrıca corsa puntodan daha iyi gerçekten ikiside var bende ve objektif karşılaştırıyorum bunu söyleyebilirim. Sürüş hissi vs. çok farklı.

orası öyle corsa malzeme kalitesi falan daha iyi. ama fiyat gerçekten iyiymiş :D

bugun bı astra daha baktım oda boyalı cıktı babamında kafa attı gıttık 2012 classc astra aldık sıfır :) 42500 tl ye :) carsamba gelıcek arac grı renkte

Konu üyenin isteği üzerine kapanmıştır.

Yeni aracınız hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri