yenı aracımı aldım :) hayırlısı ıle:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlısı olsun güzel araç

hayırlısı olsun hadı sonunda buldun bı arac ıcıne sındıyse fıyat konusuna aldırma guzel arac rahat rahat bın allah kazasız belasız bınmek nasıp etsın
aynen ustad zaten benım aracı takasa verdım dıye ben o fıyatı hesaplıyorum ıcıme sındı kaza bela yok sonucta 2011 arac 20000 km de babamda dedı gıdıp 2007 100000 km de arac alcagımıza gel bunu alalım dedı ıyı dedım aracın satısını alayım fotoları eklıcem nasıpse :)

Corsaya bu renk yakışıyor, üstelik B segment araçlara göre hayli geniş ve konforlu. Fiyatı nerdeyse H kasa astralara dayanmış. Ancak 6 ileri ve 90 hp olanları gerçekten çok iyi bir seçenek. sol ön kapıdada boya var gibi geldi bana.

enjoyunu almıstık ama hayırlı olsun içinize sindiyse sıkıntı yok...:)

arac kazalı cıktı onden kazalı farlar tampon on panel kaput degısmıs aracın camurlukta boya var vazgectık almaktan kaporsmıda gerı aldım eger boyle gıderse gıdıp sıfır arac alıcam gına geldı artık..

ben erpaştan nisan ayında 34.500 dayıma enjoy aldık 1.3 cdti fildişi beyazı. zaten arada pek bir fiyat farkı yok...

usta valla gıttık baktık bgun 75 lık 5 vıtes dızel full corsa yenı kasa sıfır 37000 tl ye bıraktılar aracı mercanlar tanıdık dıye..
astrayıda 41000 e bıraktı hatta full classc

..eren oto galerıcıler gıbı degıl zaten otokente adımımı atmadım kactır gıdıp astra bakıyodum orda en son bu aracı gordum aldık bakalım yarın tam netlescek..

Hocam galerici değil mi, al birini vur ötekine.. sen sen ol hiç bulaşma galerilere derim. Kısmetse uygun fiyata istediğin temiz aracı bulursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri