Yeni Astra Sedan Alan Yok Mu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adamlar koymaz tabi. yolların halini görmüyonuz mu. çoğu özellikler hassas elektronik parçalar içeriyor. ve bu bozuk yollarda çok kolay bozulabiliyor. ve bizler haklarımızı arıyamıyoruz. ucuz olsunda ne olursa olsun mantığında insanlarız çoğumuz.

valla o parlamet mavisi arabayı satılığa koysanız alabilirdim ama nasip kısmet işi birazda ya

Ocak ayinda Yeni Astra Sedan Enjoy + spor paket, 1.6 Benzinli model aldim. yol tutus olarak aractan gayet memnunum, 115 Beygir bence hizlanmada ve otobanda sorun cikarmiyor. Otobanda 90-130 arasi hizlanmasi da gayet guzel. Zaman olarak olcmedim ama yaklasik olarak olcup onu da yazarim. Yakit tuketimi konusunda da teknik ozelliklerinde verilen degerleri gecmiyor. Aracin Station wagon sasesi uzerine yapilmasi da Hatchback'ten direk cikma bir model diyenlere de iyi bir cevap bence. Arkasini da sahsen begeniyorum. 490 lt bagaj hacmi her turlu ihtiyacinizi karsilar bence. Aracin ic mekandaki tek eksigi bence esya koyma gozlerindeki azlik. Ses sistemi de 6 hoparlorle gayet guzel bence, cok profesyonel ses beklentisi olmayanlar icin.

sedanını değilde HB kasanın CDTi motorunu test ettim.gerçekten o motora ve ağırlığa göre mükemmel bir performans.yok kaldırmaz1.vites yok gibi falan bu laflara inanmayın.1.vites arkadaşlarında dediği gibi mühendislik harikası.ekonomi amaçlı üretilmiş 6 ileri vitesli bu araç.çokta konforlu buldum.ama ben şahsen o kadar parayı sıfır astraya verene kadar sıfır vectra alırım.gemi gibi araba vectra c ler

sedanını değilde HB kasanın CDTi motorunu test ettim.gerçekten o motora ve ağırlığa göre mükemmel bir performans.yok kaldırmaz1.vites yok gibi falan bu laflara inanmayın.1.vites arkadaşlarında dediği gibi mühendislik harikası.ekonomi amaçlı üretilmiş 6 ileri vitesli bu araç.çokta konforlu buldum.ama ben şahsen o kadar parayı sıfır astraya verene kadar sıfır vectra alırım.gemi gibi araba vectra c ler

Bencede Vectra alınabilir o paraya dev gibi araba:)

http://www.youtube.com/watch?v=ZlhQKYmduLE&feature=related:D

madem performans arıyosunuz dizel almayın ozamn cevrede de duyuyorum kalkısta zorlanıyor fln diye performans isteyen benzinli alsın 1.6 1.8 neyse ekonomi için 1.3 dizel alıp da performans yok diye kimse aglamasın 1.0 1.4 arasında 1.3 CDTI 2005 yılının en iyi dizel motoru secildi 1.3 luk hacime gore performansıda gayet iyi alan arkadaslara hayırlı olsun saygılar

Son düzenleme:
bugün gittim gene baktım sedan lara. harika arabalar yav. fiyatlar çıkmış gene.
1.3cdtı sedan enjoy spor paket metalik renk 38.500 ytl olmuş. son fiyat bu. bir tane body kit li vardır. cam filmleri de var. 1.3cdtı . son fiyat 39,500 ytl. hb lerde ise 1.3 cdtı enjoy metalik renk spor paket son fiyat 36,500 ytl. bilginize

ses sistemi 6 deil 7 hoparlörlü ön kokpitin ortasında bulunan kapağın altındada hoparlör bulunuyor

sacit abi sen esp yi ekstra para vererek mi aldın yoksa easytronic vites seçeneğiyle mi aldın. çünkü bildiğim kadarıyla yeni astra sedanlarda sadece esp ekstralarda yok. hiçbir opel bayiinde duymadım görmedim. 1.6 benzililerde easytronic vitesle birlikte var esp

Geri