Yeni Astra vs Insignia

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GkhncnK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yeni Astra vs Insignia ???

• Kullanılan toplam oy
    83
bugun astra turboyla oynastık biraz... 210 civarlarına kadar iyiydi ama sonra aydın otobanında kesildi kaldı 1.4 arac almamak gerekiyor performans isteniyorsa ...yine beyaz 1.4 audi tsi vardı ama bence audi a3 daha iyiydi ...220 den sonra o da kesildi ...
yazık cok para insignia-astra turbo icin cok para .....ben olsam o paraları vermezdim...o paralara baska araclar alınabilir...yani o kadar para verilecekse bir bmw ya da bir mercedec ile yuruyebilmeli arac arkadan bir 12.000 tl lik arac gelip sizi gecerse ki ben kahrolurum verdigim paraya acırım

Bahsettiğiniz rakamların farkındasınız herhalde. Şahsen ben o hızlara 50-100bin lik değil 5.000 TL lik bir araçla bile rahat ulaşacağımı bilsem yine almam.
210 civarlarında iyiydi diyorsunuz abi daha ne istiyorsunuz arabadan; yazık ya arabaya acımıyorsanız kendi canınıza acıyın. Bence biraz daha alçak yerlerde gezinin...

oyumu verdim ama yine de cok para baska bir arac dusunun....kıyaslamaysa her zaman motoru guclu ve kasası itibarıyle daha guven veren insignia ya .....tabii ki o hızlara cıkamayacaksa ki benim icin once saglamlıgı can guvenlig sonra performansı gelir ...(o hızlara cıkamayacaksa gerekte yok baska araca) bu kadar elektronige de gerek yok ...ama s2000 alır binerim

Son düzenleme:
opel neskar'da beyaz 180 hp sport insignia görmüştüm. görmüştüm. görmüştüm. hala aklım onda :))

opel neskar'da beyaz 180 hp sport insignia görmüştüm. görmüştüm. görmüştüm. hala aklım onda :))

Ben babamın arabayla alakalı olduğu zamanlardan hatırlarım beyaz rengi pek sevmezdi beyaz iyi olmaz falan renk olarak tutulmuyor derdi. Ama şimdi bu araçlarda beyaz en güzel yakışan renk diyorum hala aynı düşünüyor:)Tamamen başka bir hava katıyor.

bugun astra turboyla oynastık biraz... 210 civarlarına kadar iyiydi ama sonra aydın otobanında kesildi kaldı 1.4 arac almamak gerekiyor performans isteniyorsa ...yine beyaz 1.4 audi tsi vardı ama bence audi a3 daha iyiydi ...220 den sonra o da kesildi ...
yazık cok para insignia-astra turbo icin cok para .....ben olsam o paraları vermezdim...o paralara baska araclar alınabilir...yani o kadar para verilecekse bir bmw ya da bir mercedec ile yuruyebilmeli arac arkadan bir 12.000 tl lik arac gelip sizi gecerse ki ben kahrolurum verdigim paraya acırım

A3 125 HP - Astra 140 HP aynı zamanda astranın aerodinamiği daha iyi bu durumda nasıl olurda A3 ün son hızı daha hızlı olur ?

Olsa olsa astra ile giderken karşıdan rüzgar alan bir yere denk gelmişsinizdir audi ile ise belki arkadan alan bir yerdir yoksa mümkün değil A3 ün son hızının astradan daha fazla olması

Ben babamın arabayla alakalı olduğu zamanlardan hatırlarım beyaz rengi pek sevmezdi beyaz iyi olmaz falan renk olarak tutulmuyor derdi. Ama şimdi bu araçlarda beyaz en güzel yakışan renk diyorum hala aynı düşünüyor:)Tamamen başka bir hava katıyor.

bende eskiden mesafeli dururdum. siyahta siyah derdim ama beyaz başkaymış:)) hele sport insignia'nın normaliyle alakası yok bambaşka bir araba gibi...

siyah güzeldir de yazın pişersin

Geri