Yeni lastik aldım Petlas :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wikican
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Petlas mı aldın demeyin.
Çok düşündüm araştırdım. baktım cebimi yakmayacak, tatmin edecek bi lastik gibi gözüktü.
Alanlardan da çok ciddi bir şikayet üreten bulamadım çevremde.

İşin güzel yanı şu, benim lastikleri hiç beğenmiyordum. Şimdi yeni lastiklerle araç bi rahatladı ki sormayın. Ne güzel dönüyor ne güzel fren mesafesi var güzel güzel duruyor. Aldığım ses ve titreşim de gitti tabiki. Tabi yeni gıcır lastiğin keyfini yaşıyorum ama. ileride de üzerindekilerden daha kötü olmaz sanırım.

Ne dersiniz kötü mü yaptım bilmiyorum ama
280 liraya 6 taksitle güzel bir yol tutuşuna sahip oldum sanırım kötü bir şey yapmadım di mi.

Aracın yol tutuşunun bu kadar değişeceğini sesin ve titreşimin bu kadar kesileceğini bilseydim çoktan değiştirirdim. Ya meğer lastiktenmiş ben de Corsa bu içeri ses alır tabiki diyordum.

Petlas aldım ama yağmur ve ıslak zemin performansını bilmiyorum inşallah o da iyi çıkar.

kazasız belasız inşallah..
petlas iyidir.. hem de Türk ekonomisine katkınız oluyor. eger ş.içi ve çok km yapıyorsanız mukemmel bir tercih olmus.

Kardeşim güle güle bin.
bende petlas almıştım forumda paylaştım. Bencede güzel lastik...

çoğu kimse adını dahi bilmez ama turkiyenin mıchleni yada şöylede denilebilri good year fulda pırelli gibi lastik

bende lastik değişceğim zaman petlas almayı düşünüyorum
tanesi 70 liradan hangi ebat aldınız siz?
185 55 15 falanda var mı petlasta?

Hayırlı olsun ucuz lastik kötü lastik demek değil sonuçta bende hankook ve toyo markalarını kullandım hiçde pişman olmadım ayrıca michelin ve bridgstone gibi lastiklere göre yarı fiyatına mal oluyor benden sonra hankookda alınırmı diyen arkadaşlarımda değişm zamanı gelince onlarda gittilier hankook aldılar petlas kullanan arkadaşlarımda var onlardanda hiç şikayet duymadım tekrar hayırlı olsun.

çoğu marka dan iyidir son yıllarda desenleri de çok güzel güle güle kullan ancak belli km sonra performans düşüklüğü yaşaya bilirsin dikkat et ancak iyidir iyiiiii

güle güle kullan.bende petlas düşünüyorumda cesaret edemiyorum...

Geri