Yeni lastik aldım Petlas :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wikican
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
teşekkür ederim arkadaşlar;
dünden beri kullanıyorum. yol tutuşu oldukça iyi ki eski bitik lastiklerimden kat kat iyi.
Ama en önemlisi lastik ses yapmıyor bu çok hoşuma gitti.
Eski ses neydi öyle tarif edemiyorum da hır hır gır gır lastik sesi alıyordu normal diyordum. Şuan çok güzel akıyor araç.. ses yok, sorun yok.

bende lastik değişceğim zaman petlas almayı düşünüyorum
tanesi 70 liradan hangi ebat aldınız siz?
185 55 15 falanda var mı petlasta?

sorularım hala geçerli :D

Petlasın takibini yapalım, arkadaşımız bizimle deneyimlerini her 5 binde bir paylaşırsa sevinirim.

eskiden çok kalitesiz bir lastikti ancak şuan abdülkadir özcan diye birisi almış sanırım fabrikasını kalite standartları eskiye göre gelişmiş süper olmasada idare eder bir lastik en azından

Hayırlı olsun. Deneyimlerinizi bekliyoruz.

Kazasız belasız sürüşler... Kilometre yaptıkça tecrübenizi paylaşırsanız çok iyi olur.

yok yok petlar gayet iyi bir lastik oldu artık. Michelin benim için bitti zaten türkiye yollarına uygun bir lastik olmadıgını düşünüyorum yumuşak hamuru ile cabuk yarılabilecek lastik.bende cok hassasımdır inciğini cücüğünü arastırırm birsey alırken :) çok şükür bugune kadarda yanılmadım :) benim latik şeçeneklerimde

1- Brıdgestone
2- Petlas
3- Hankook

Bu lastiklerin hepsi gayet güzel güvenilir bir lastik diye düşünüyorum.

Not: tabi bu markaların bütün ürünlerini kullanmadım Brdıgestonenin Turanza Er300 modeli lastiği üzerine orta klasmanda lastik tanımam :) petlasın bazı urunleri ve hankookun bazı ürünlerinde deneme frsatım oldu memnun kaldım.

Geri