Yeni lastik aldım Petlas :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wikican
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende starmaxx var aldığımda üzerindeydi sıfır diye ellemedim ama pek memnun olduğum söylenemez... Kuru zeminde pek sıkıntısı yok ama ıslak zemin çok sakat... çok kaydırıyor... :rolleyes:

önlere 2 kışlık alarak bende denemeyi düşünüyorum

Bende kışlık lastik olarak corsa ya petlas aldım Ankarada dikmende oturuyorum.O kadar karda kışta 1 defa bile yolda kalmadım.Yazlıkları taktırmaya lastikleri aldığım petlas bayisine gittim.Adam aynen şunu dedi.Biz bile bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştik.

Ben de bu gün Petlas Velosport PT711 aldım. Şu an için memnunum ama ilerleyen zamanlarda asıl performansını gösterecektir.

ben 1 senedir kullanıyorum kışın vakumlular yazın pt515 imperium bence gayet güzel lastik hiç bir sıkıntısınız görmedim zaten her sene lastik alsan bi bridgestone la aynı paraya geliyo hiç degilse her sene yeni sıfır lastigin olur :)

kardeşim hayırlı olsun öncelikle, ALLAH kaza bela vermesin ama aldığın lastik alacağın en kötü lastik. ben de petlas almıştım performans lastiği diye, aracım bmw.. neyse aldık taktık.. arkadaş bizim araba oldumu traktör bir ses bir titreme.. gittim tekrar balans, rot yaptırdım.. arabaya chekup yaptırdım yaaw... nafile.. iade falanda yok, bana sürücü hatası dediler 2 haftalık lastiğe.. lastikçinin üstüne attım çıktım... gttim nexen diye bir lastik aldım güney kore malıymış n8000 diye bir desen, daha öncede michelin kullanıyordum.. ilkkez paramın karşılığını fazlasıyla aldıımı düşündüm.. birdahaki sefere bir dene... a.e.o kardeşim.

Geri