Yeni lastik aldım Petlas :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wikican
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu abatlarda petlasın 4 tip lastiği var bu konuda bilgisi olıp karşılaştırma yapabilecek birisi var mı?

4p5xw.png
[/url][/IMG]

Desen ve hız kodları farklı.

bende petlas almak istiyorum ama yuksel perfonams lastıgı istemiorum 225 45 17 de 4 mevsimlik yok :(

şimdi ya çok fena kazık yiyoruz yada petlas çok iyi bir marka degil. 2 sene önce bridstone turanza 205 55 r 16 ebatlarda 4 lastige 800 tl verdim. petlasta arkadaş 280 tl vermiş???

Katılıyorum bu sözüne çünkü yeni lastik herzaman iyidir bence, kullandıkça ve zaman geçtikçe gerçek deneyim ortaya çıkar. Arkadaşımızın günümüzde yapacağı petlas yorumu önemliydi kesinlikle.

PETLAS kullanan arkadaşlar gerçekten yorumlarını yazsa daha ii olacak mesela kış aylarında nasıl ıslak kuru zemin ben bile düşünüyorum bilgi verin bizlere kullanan arkadaşlar

Ultrasport kullandım geçen yaz. Sessiz olmamasi nedeniyle bana pek hitap etmiyor ancak kalitesiz de değil. Bu sene Ankarada kaldılar, bir ara gidip alacağım.

175/65/14 kış lastiği kulandım corsamda.Ankara da dikmen de oturuyorum.Çok tatmin edici geldi bana hatta astra da michelin alpin vardı.Ondan daha iyi geldi.

4 sıfır lastik aldığınız fiyata diğer markaların 4 adet ççıkma lastiğini zor alırsınız.Eğer fren yol tutuş konfor gibi hususlarda memnun kaldıysanız hiç düşünmeyin.Fakat sie tavsiyem, yağmur ve kar yağdığında lastiği sizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek bir yerde kendi kullanım şeklinize göre bir kaç defa deneyip neler yapabileceğini size ne verebileceğini bir deneyin ondan sonra sürmeye devam edin.En azından lastiğin sınırlarını öğrenip kendinizi tehlikeye düşürmezsiniz.

Geri