Yeni MEGANMI Yeni ASTRAMI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yolcu79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Renault hep itici gelmiştir nedense işçilik bakımındanda performans bakımındanda astra

bence sadece ön görünüşü değil içide hoş değil renonun.. hala yarım metrelik vites kolu, hala ecüş bücüş klima ve radyo-cd göstergeleri, hala bomboş göğüs...

yalnızbu yeni meganın ncapte alınabilecek en yüksek puanı aldığını duydum; yani sadece beş yıldız almamakla kalmamış, ilk defa tam puanı alan araba olmuş.. şuana kadar teyit ettiremedim gerçi :)

yeni astra efsane olacak arkadaşlar.. önceki kasadaki pek çok eksiklik giderilmiş . mesela bardaklık gibi, daha kullanışlı eşya gözleri gibi, bagajda torba asacakları gibi detaylara yönelinmiş. ayrıca motor seçeniğide çok güzel; 1,6 180hplik bir canavarı uygun fiyata alma olanağı verecek yeni astra. Rakibi olan golfun ağzına her açıdan tükürecek yani..

Ama benim tek korkum opel türkiye.. çok tuhaf bir anlayışları var adamların. Düşünün insignianın reklamları daha yeni dönüyor..

astra yaw soruya bak :D

megan malzemesi 5 para etmez bi araç, ne diye kaliteli araçlarla kıyaslanır anlamıyorum.

Fransız mı Alman mı ? Bence Alman...

Resme bakarsak megane yeni astranın yanında çok daha iyi duruyor.

Megane astradan daha güzel göründü gözüme. euro-n cap teslerinde en yüksek tam notu alan araba megane alsa da çamurluğu plastik olan araca değil avrupa, dünya sağlam dese binmem!

Son düzenleme:
Megane astradan daha güzel göründü gözüme. euro-n cap teslerinde en yüksek tam notu alan araba megane alsa da çamurluğu plastik olan araca değil avrupa, dünya sağlam dese binmem!

yayalar için bence önemli etken. artı ufak sürtmelerde masraf daha az.. keşke opelde böyle bir iyileştirmeye gitse..

Geri