Yeni MEGANMI Yeni ASTRAMI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yolcu79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet camurluğun plastik oluşu yayalar için çok önemli ve pilastik camurluğun altında darbe emici noktalar çok çok ileri mühendislikte yapılmış.

Ki çamurluğu pilastik olan o aracın sağlamlığı ile dünyaca ünlü olan 1998 model volvo v70 sw ile kafa kafata carpışma testini izletince insan ikna olunuyor.

Valla ben plastik çamurluk konusunda biraz eski kafalıyım. yayaya çarpınca veya ufak sürtmelerde hemen kasıp kapıya dayanıyor. gırç gırç ses veriyor. ve tamiri pek sağlıklı sonuç vermiyor. yenisini alacaksın seve seve :) Tecrübe :)

şu an için çok erken bir karşılaştırma. ama megane da fransız çizgilerini yine görüyoruz. bu nedenle hiç güzel değil bence. astra iyice bir gün yüzüne çıksın, o zaman en iyi karşılatırmayı yaparız

Fotolara bakmaya gerek bile yok bence :) Renault ile Opel kıyaslanamaaaaz!!!
Tabikide Astra!!

Kardeşim sorman kabahat biri alman diğeri ne olduğu bellisiz fransızmı bursamı:) Bence her zaman opel ne olursa olsun. her yiğidin gönlünde bir opel yatar.

Şu anki Megane lar için tanıdğım bir kaportacının yorumu şu olmuştu. Asla ve asla kasgosuz binilecek araç değil. Çok şiddetli olmayan kazalarda bile hasar oranı ve tabi buna bağlı olarak maliyeti çok oluyor.

yeni megane da laguna ııı çizgileri kullanılmış ancak ben o araçta aerodinamik sorunları olacağını düşünüyroum zira geçen hafta laguna ııı e test sürüşü yaparken sunroof u açmak gibi bir hata yapmam yüzünden 80 le giden 3000 kmde ki araç yolda gezmeye başladı ki bu aerodinamik tasarım kusurundan kaynaklanıyor bence.

Sis farları, tampon, yan görünüş ve belki arka görünüşde iyi ama ön yüzü ve motor kaputu her zaman ki Renault kronik rahatsızlığı. Laguna içinde bu yorum çok yapılmıştı. Ama ne yazık ki düzgün ve çekici bir ön görünüş yapmayı beceremiyor Renault. Sadece dış görsele bakarak Opel daha iyi bence.
şenol abi tamamen katılıyorum, ön kaput berbat ötesi

Geri