Yeni MEGANMI Yeni ASTRAMI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yolcu79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Megane 2 ler 2004 de çıkmıştı galiba. İşte o günden beri gittikçe kötüye giden bir ön diyazn şekli. Hele o jipleri yok mu? Birde aşırı saade iç diyazn anlayışı sırf bu yüzden Scenic i elemem 30 sn sürmüştü. İç dizayn olarak aynı anlayışı devam ettirdilerse iç kısımda da oyum Opel e olur.

Opel'in adı yeter ama kabul etmek lağzımki artık renaultta çok yüksek teklonojide arabalar yapıyor. ki bu yorumu her 2 markayı kullanan biri olarak tarafsız yapıyorum annemin aracı megane2 benim aracım astra gtc

Ben astra diyorum her türlü..
Ama megane'ın çamurluğunun plastik olması güvensiz olduğu anlamına gelmez. Önemli olan dışardan alınan darbeyi emmektir. İçeriye en az hissettirmektir yani.
yemişim darbe emmesını önce yolda tutmayı öğretsınler arabaya :D adamın bırı gelcek 30 40 mılyar para verdıgım arabaya bırak ya camurlugu bıle plastık dıyecek oldururm o herıfı orda.:D:D

bence araba firmaları daha keskin çizgileri olan araçlar dizayn etmeliler, yassı ve yumuşak çizlilere sahip araçlara bir türlü ısınamıyorum. örneğini verdiğiniz iki araçtada bu çizgileri ne yazıkki göremedim...vw audi mercedes gibi aklıma gelen firmalar bahsettiğim tasarımları çokta güzel uygulamaktalar. yani yeni bir audi'yi yollarda gördüğünüzde, evet bu kesin bir audi'dir diyebiliyorsunuz. ancak ne yazık ki opel,renault, citroen gibi firmaların yeni tasarımları bir önceki ile yakından uzaktan alakasız oluyor.

Son düzenleme:
tabiki Astra

İki magene bir astra etmez. yeni megane astra g ile bile kıyaslanamaz. Bile derken astra g'ye ayıp ediyorum ama neyse

Geri