Yeni TypeR - Astra OPC - 207 RC - Focus ST - Megane RS

Yeni TypeR - Astra OPC - 207 RC - Focus ST - Megane RS

• Yeni TypeR

Oy: 42 21.5%
  • Astra OPC

Oy: 109 55.9%
  • 207 RC

Oy: 5 2.6%
  • Focus ST

Oy: 25 12.8%
  • Megane RS

Oy: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    195
düz yolda kalkışta maalesef yalan edemedi. astra tokat manyağı yaptı

burak draglarda hangi ford yürümüşki o da yürüsün normalde :D ford un şanzımanları uzundur, dikkat et çoğu ford çu drag demez hep roll e giderler, alayına da giderler :D ör; rst ci gürkan abi :D drag honda nın işi; sebep mi? kısa oranlı şanzıman ve hacmine göre yüksek hp ler ...

megane rezalet ha biraz daha izle sen en iyisi megane rsnin yoltutusu astradan kat kat daha iyi tip konusunda tamam ama diğer konularda haksızlık ettirmem

tip konusunda iç mekan konusunda kalite konusunda bahsettin yol tutuş konusunda bahsetmedim

type r tip olarak gercekten cok tötü.
astrayıda pek begendiğim söylenemez
megane zaten gıcıgım

ben oyumu focustan yana kullanıyorum

valla bende bir araba dergisi var şu bahsettiğiniz modeller dahil ek olarak bir kaçtane daha araç var ama megan rs test verilerinde hepsinden daha iyi özellikle yol tutuşu mükemmel hakkının yememek lazım her ne kadar fransızları sevmesemde benim oyum megan rs olacak

Bu da baya can yakar...

Hızın kod adı: MPS
Mazda’nın küçük sınıftaki yeni modeli Mazda2’nin küçük sınıf GTI’lara dudak uçurtacak versiyonu MPS, yollarla buluşmak için gün sayıyor.
10.07.2007

http://imageshack.us

MPS yani “Mazdaspeed” anlamına gelen bu kısaltma yeni Mazda2 MPS’nin neler yapabileceğinin ufak bir göstergesi. Mazda2 serisinin en üst motor seçeneğini oluşturacak olan MPS’te kullanılacak motor en azından kağıt üzerinde rakiplerinin gözünü bir hayli korkutacak nitelikte.

2.0 litrelik sıralı dört silindirli bir motora sahip olan Mazda2 MPS, turbo ile güçlendirilmiş motoruyla 230 HP güç ve 313 Nm tork üretebiliyor. Önden çekişli Mazda2 MPS’de 6 ileri manuel şanzıman kullanılırken limitli kaydırmalı diferansiyel, çekiş ve stabilize programı ile Volvo’dan alınan 320 mm’lik fren diskleri de yer alacak. Ayrıca 17 inçlik alüminyum alaşım jantlar ve spor tip body kit gibi görsel modifikasyonlar da MPS’nin diğer ayrıntılarından.

tip olarak opc derim,
geri kalan konularda da zenginin malı benim çenemi yorar derim (züğürtüm de bu ara :D )
bize 20000 ytl den fazla tutan vedahi çok yakan araç ters gelir,
binip gazlamadan da performansa bişey diyemem.
çekimser oy kullanıyorum :)

Bu da baya can yakar...

Hızın kod adı: MPS
Mazda’nın küçük sınıftaki yeni modeli Mazda2’nin küçük sınıf GTI’lara dudak uçurtacak versiyonu MPS, yollarla buluşmak için gün sayıyor.
10.07.2007

MPS yani “Mazdaspeed” anlamına gelen bu kısaltma yeni Mazda2 MPS’nin neler yapabileceğinin ufak bir göstergesi. Mazda2 serisinin en üst motor seçeneğini oluşturacak olan MPS’te kullanılacak motor en azından kağıt üzerinde rakiplerinin gözünü bir hayli korkutacak nitelikte.

2.0 litrelik sıralı dört silindirli bir motora sahip olan Mazda2 MPS, turbo ile güçlendirilmiş motoruyla 230 HP güç ve 313 Nm tork üretebiliyor. Önden çekişli Mazda2 MPS’de 6 ileri manuel şanzıman kullanılırken limitli kaydırmalı diferansiyel, çekiş ve stabilize programı ile Volvo’dan alınan 320 mm’lik fren diskleri de yer alacak. Ayrıca 17 inçlik alüminyum alaşım jantlar ve spor tip body kit gibi görsel modifikasyonlar da MPS’nin diğer ayrıntılarından.

:D parcası pahalı Erman abi:D:D

Geri