Yeni TypeR - Astra OPC - 207 RC - Focus ST - Megane RS

Yeni TypeR - Astra OPC - 207 RC - Focus ST - Megane RS

• Yeni TypeR

Oy: 42 21.5%
  • Astra OPC

Oy: 109 55.9%
  • 207 RC

Oy: 5 2.6%
  • Focus ST

Oy: 25 12.8%
  • Megane RS

Oy: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    195
Aman yolda MPS gorurseniz fazla yaklasmayin, tokadi yersiniz .... Ben yedim ,ordan biliyorum :)

kriter belirtilmemis bütün opelcilerde opc yi secmiş

burda ankkette en iyi fiyat prformans megane rs dir hatta rs in f26 modeli vardır onun üstüne bi laf seölenemez

standat rs bile
listedeki bütün araçları tokatlar olaya malesef ülkemizde çok sayıda megane oldugu megane a için biraz soguk bakıyosunuz

lütfen piyasa megane ları ile karıstırmayınız bide ncap 5yıldız olaynını da hatırlatırım

bide o typer denen aracın torku benim 94 gt nin altında :)

bence focus st cok guzel gozukuor ama bı opel sahıbı olaak da gıdıp opel aırım glaıba alıcak olursam :D

Typer...

arkadaslar bu testi autoshow du galiba(veya baska bi araba dergisi)icinde gof gti in ve mazda 3 mps gibi hot hatchlerin oldugu arabalari kapistirdi ve 1. megane rb26(rs in abisi diyebiliriz..)secildi..benn de megani secerdim cunku yol tutusu cok ii kendimde turboyu taktirdim mi..:)

megane rs!

iyi de yazılı otomobillerin içinde en güçlüsü veriler ile açıkça ortada iken yaklaşımı anlamadım. Opc diğerlerinden güçlü işte bu verilerle görülüyor hala megane hızlı fordun torku yüksek typeR hacmine göre yüksek güç üretiyor demenin anlamı varmı :)
F gear da astra esp siz yarıştı ve üstelik bunu iki defa da belirttiler hala megane daha iyi yol tutuyor demeninde anlamı yok bence.

megane bunların kralı özellikle r26 s3 ten bile iyi demişler bi testte
bence tipi de çok kötü değil turuncusu süperrr fransız arabaları hiç sevmesemde megane rs in yeri başka
mazda 3 mps güçlü bi araba ama sadece güçlü başka cezbeden bi özellik ben göremiyorum

bunların içinde focus st tartışmasız önde.
her yönden...

Geri