Yönetimi Tebrik Ediyorum!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Geçen günlerde açtığım bir anketten dolayı ceza almışım, bunu sizlerle paylaşmak istedim, (İstanbula 3. Köprünün adı ile ilgili)konuyu açış amacım yalnızca biraz tebessüm ve fikir edinmekti. Milletce ne hale gelmişiz, önce açtığım konu ya bir arkadaşımız kin ve nefret dolu yorumları ile katıldı daha sonra ona cevaplar vs.. sonra da bana ceza, vay be ne hale gelmişiz yazık.... Arkadaşlar sizlerinde fikirlerini almak isterim sizce bu konu cezalık bi konu mu? Eğer sizde aynı şekilde düşünüyorsanız, bu siteyi birdaha hiç açmamak üzere kapatıcam. Teşekkürler.

aynen katılıyorum geçnlerde benmde bir konum haberiszce kapatılmıstı..haklısınız

Fikir ayrılıklarının bu denli muhakkak olduğu konularda konu açmak sakıncalı bana sorarsan abi.. Araçlar konusunda bile çoğu zaman fikir ayrılkları olurken böyle bir konuda kaçınılmazdı birde köprü ismi konusnda tahrihkar bir tavır vardı gibime geldi.. Köprü adı Tayyip erdoğan olmaz mesela :) benim düşüncem yazık edicekler o taraflara poyrazköye ve ciivarına üzücü bir haber ama diğer yandan istanbul deli gibi 3.köprü istiyor artık Saygılarımla..

yazılan yazılardan sorumlu tutulduğunu sanmıyorum. Zaten böyle bir şeyden cezada alınmaz sanıyorum. Anketi görmüştüm oy vermemiştim ama cevap olarak yeni köprü yazmıştım hatta, neyse anket cevapları bana da şahsen saçma gelmişti. Bunun tabii siyasi bir görüşle alakası yok sadece anlamsız bu ülkede kim başa geldiyse bişilere hep kendi isimlerini verek ölümsüzleştirmek istediler kendilerini. Bilemiyorum

bosverın koprunun adını o kadar onemlı konu varken ısmı olsa nolur olmasa nolur ..

tayyip olur adı baska ne olabilirki..;)

konu yine döndü dolaştı isim mevzusuna döndü :)

Evet arkadaşlar bu konu sansüre giriyor benim daha fazla ceza yememi istemiyorsanız ltf isim konusuna girmeyelim:) Sonra cezayı ben yiyorum.:(

Geri