1.6 cdti 136 hp kullanıcı yorumları

Merhaba, bir konuda yardıma ihtiyacım varda. Parça almak için bakarken aracımın motor kodunun B ile başlaması gerektiğini gördüm ama benim araç motor kodu A ile başlıyor. Neden olabilir ?
2016 1,6 CDTI Astra J Notchback (Sedan) Otomatik 100kw Motor No: A216 ile başlıyor.
Merhaba, motor no aracınızın motorunun seri numarasıdır, şase numarasının araca özel olması gibi aracınızın motoruna özeldir. Motor no bende de A ile başlıyor. Motor kodu ise motor tipini gösteren genel bir koddur. 136hp ise b16dth, 110hp ise b16dtl'dir. 1.6 dizel otellerin tümü için geçerlidir.

• Beğen
Tepkiler: Hasip ve SKalyoncu
Arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum ve net bir soru sormak istiyorum ben 2014 model astra 1.6 cdti bir araçla ilgileniyorum 70 bin km de ve ben opele biraz onyargili yaklaşıyorum sorularım şu arabayı önerir misiniz yani tekrar arac alacak olsanız bu aracı alır mısınız?
İkinci sorum hararet sorunu oluyor mu araçta genel olarak soruyorum teşekkür ediyorum.Varsa eksi veya artıları da yazabilirsiniz

Arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum ve net bir soru sormak istiyorum ben 2014 model astra 1.6 cdti bir araçla ilgileniyorum 70 bin km de ve ben opele biraz onyargili yaklaşıyorum sorularım şu arabayı önerir misiniz yani tekrar arac alacak olsanız bu aracı alır mısınız?
İkinci sorum hararet sorunu oluyor mu araçta genel olarak soruyorum teşekkür ediyorum.Varsa eksi veya artıları da yazabilirsiniz
Merhabalar ben genel anlamda dizel sevmiyorum. 1.4 t 2020 model araç almıştım 50 bin km yaptım. Bu süreçte sürekli yetkili sevis dışında bir yere gitmedim.
Tecrübe olarak ve genel olarak güvenilir bir araç yere sağlam basan bir araç. Onun dışında özellikle bakım dönemi iyi geçmiş bir araç ve herhangi bir sorunu yoksa. Araçı alıp sorunsuz binebilirsiniz. Ama en ufak bir arızası vs. varsa özellikle yaş olarak eski araçları tavsiye etmem. Ama uğraşırım bakımınıda yaparım derseniz orası ayrı ve birazda bütçe meselesi. Arabanın sorunu yoksa tavsiye edebileceğim bir araç. Teknik olarak donanım olarak eksiklikleri var orada da sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa sorun yok.

Benim düşündüğüm arac 2014 2015 model genel performansından yana sorun olacağını sanmıyorum ama en takıldığım konu hararet meselesi ve çözümsüz kronik sorunları varsa onlar olur onun dışında tip kaporta vs. Ok bence

Geri