2004 OPEL MERIVA NJOY+SP Vs 2008 HONDA CIVIC ELEGANCE?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yau bl@de ne kötüledin görende hacı murat dicek civic'e :D heheheh...

bu arada imzanıza isminizi yazarsanız adınızla hitap etmek daha iyi olacak diye düşünüyorum!

saygılar bizden :)

bence hava yastığı boş bir mevzu isterse 10 hava yastığı koysun yeni civic sedana ne yazar aracın sacı kağıt sonuçta:) hava yastıklarına çok ta güvenmiyorum ben şahsen çünkü emniyet kemeri takılı değilse eğer hava yastıkları tam olarak işlerini yapamıyorlar hatta çoğu araçta emniyet kemeri takılı olmadımı hava yastıkları hiç çalışmıyor bu durumlarıda göz önünde bulundurarak hava yastığı bir yere kadardır herşey aracın sacının sağlamlığında ve darbeyi absorbe ederek içeriye yansıtmamasında biter sac ve kasa sağlamlığındada opel liderdir zaten hondalan falanda kıyası olmaz opelin sağlamlıkta kat kat üstündür opel tabikide;) ben hangi honda kullanıcısına sorduysam(buna yeni civic sedan kullananlarda dahil) herkez hondanın sacının kasasının hatta boyasının kalitesiz ve sağlam olmayışından şikayetçi bu yüzden opelin adı yeterlidir zaten:rock güvenlik dendimi akla ilk opel gelir:rock

saygılar...
Civic in sacı cok ince gerçekten benim öğrenciler bazen okulun bahçesinde üzerine çıkıyorlar ve hemen içine göçüyor. Ama bir aracın saglam ya da güvenli olduğuna karar vermek için bu jıstas değil bence aracın şasi si sağlam olamalı bazı arkadaşların yazdığı gibi park yerinde üzerine dolu yagınca yamulmuş gibi şehir efsaneleri de gerçeği yansıtmıyor. Ben geçen yıl yolda öyle bir doluya yakalandım ki hayatım da böylesini görmedim desem yeridir hızla giderken dolunun içine girdim durana kadar baya bir gitmek zorunda kaldımki bende bişey yok.
ben civic i savunmak için bunları yazmıyorum bu aracı kullanıyorum ve yazılanların çogunu ben yaşamadım bunları belirtmek için yazıyorumm.

yau bl@de ne kötüledin görende hacı murat dicek civic'e :D heheheh...

bu arada imzanıza isminizi yazarsanız adınızla hitap etmek daha iyi olacak diye düşünüyorum!

saygılar bizden :)
dostum kötülememek elde değilki yeni civic sedanı honda harbiden mukavva karton türü bir malzemeden yapmış gibi geldi bana:D kaza yapmışlarını gördüm honda servisinde önü vurmuş önlen birlikte arkada dağılmış:D daha doğrusu karpuz gibi patlamış:D valla kaza yapmışlarını görünce yeni civic sedanın kullananlarada acıyorum şiddetli bir kazada sağ adam çıkmaz o arabadaki dayanıksızlık varken aman dikkat:) adım Zafer bu arada:good:

saygılar...

bence konu kapansın artık:)nasıl olsa konuyu açan BL@DE arkadaşımızda doğru yolu tercih edip opelde kalmış:)

Benim KARTONla MUKAVVA ile iyiki kazaa yapmıyorum o zaman.:(
Tekrar yazayım ozaman bir arabanın güvenli olması ya da olmaması ŞASİ den dir.

Son düzenleme:
hocam civic lerin içine çok ses aldığı söylenior.doğrumu bilmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri