2004 OPEL MERIVA NJOY+SP Vs 2008 HONDA CIVIC ELEGANCE?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sağolun arkadaşlar fikir ve yorumlarınız için:good: srkn kardeş araban öncelikle hayırlı olsun eğer 2003 model ve üstü bir vectrayı veripte yeni civic aldıysanız inanın çok yanlış yaptınız derim çünkü 2003 model ve üstü vectralar muhteşem bir araba kasaları tank gibi ve vectranın 2003 yılından bu yana çıkan son kasasının görünümündeki o asillik hava ve ağırlık son model mercedes bmw lerde bile yok bence:rockama 2003 yılından önceki kasalar gerçekten içi torpidosu falan çok demode idi 2003 öncesi bir kasa vectrayı verip yeni civic almışsanız tabikide civic çok daha modern bir arabadır iyi etmişsiniz derim:good:ama vectranın hangi modeli olursa olsun civicten daha doğrusu bir hondadan bir opel her zaman daha sağlam bir kasaya mekaniğe dayanıklılığa kaliteye çok daha iyi yol tutuşuna ve motor performansına sahiptir benim gözümde zaten vectra ile civic kıyaslamak çok yanlış son kasa vectra yeni civic gibi 10 taneye bedel kıyas bile yapmam ben başka arkadaşlarında fikir ve yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum...
konu günceldir

saygılar...

sattığım arac 97 model vectra cd idi..c1 ve C2 kasayı da çok kullanmışlığım var...asıl niyetim c2 almaktı fakat vectra tarihe karışıyor diye vaz geçtim, asra sedanı da düşündüm ama şekli hoşuma gitmedi...zevkler ve renkler tartışımaz, ben memnunum ayrıca 6 yıl garanti de aklımı çeldi...

standart elegance larda ben satış temsilcisinin yalancısıyım katologda standart yazıyordu zaten 6 hava yastığı yazıyor katologda 2 tane fazla demişti bana

arabanın içindeki AIRBAG yazılarını sayarsanız 8 çıkar.ama perde hava yastıkları boydan boya olduğu için 1 tane kabul ediliyor.bu yüzden 6 hava yastığı oluyor.megane,jetta,astra cosmo falan hepsinde böyle

Serkan bey benim dikkatimi bişey çekti siz kullanıcısınız çok daha net bişey söyleyebilirsiniz. ben testte göstergeye biraz yaklaşmak istedim başım yukarı güneşliğe çarptı sonra dikkat ettim ki azcık dik durunca tavan saclarıma değiyordu koltuk en üst konumdaydı ama bende bir önceki kasa var en üst konumda olmasına ragmen kafamı tavana değdiremiyorum bana garip geldi sanırım ön cam çok yatık olduğu için bunlar oldu.

Burak bey ben çok detaylı bilmiyorum dediğim gibi satış temsilcisinin söylediğini söylüyorum ncape de de izledim şimdi önde ve arkada iki tane perde hava yastığı görülüyor.

tamam işte:)o öndeki ve arkadaki boydan boya perde hava yastığı.o ikisi bitişik olduğu için 1 tane kabul ediliyor.ncapteki test aracında arka koltuk üstünde,tavan hava yastıkları ve diz hava yastıkları var.bunu kastettim

Cosmo larda 6 hava yastıklı ozaman ama 8 hava tyastığı yazıyor onlarda da. Nasıl sayıldığını bilmiyorum artık.

evet astra cosmo eskiden 8 di ama şimdi 6 ya indirdiler makyajlılarla.jettada,megane da,civic te,citroen c4 vs hepsi 6 hava yastıklı.ama 8 yazıyor kataloglarda

bence hava yastığı boş bir mevzu isterse 10 hava yastığı koysun yeni civic sedana ne yazar aracın sacı kağıt sonuçta:) hava yastıklarına çok ta güvenmiyorum ben şahsen çünkü emniyet kemeri takılı değilse eğer hava yastıkları tam olarak işlerini yapamıyorlar hatta çoğu araçta emniyet kemeri takılı olmadımı hava yastıkları hiç çalışmıyor bu durumlarıda göz önünde bulundurarak hava yastığı bir yere kadardır herşey aracın sacının sağlamlığında ve darbeyi absorbe ederek içeriye yansıtmamasında biter sac ve kasa sağlamlığındada opel liderdir zaten hondalan falanda kıyası olmaz opelin sağlamlıkta kat kat üstündür opel tabikide;) ben hangi honda kullanıcısına sorduysam(buna yeni civic sedan kullananlarda dahil) herkez hondanın sacının kasasının hatta boyasının kalitesiz ve sağlam olmayışından şikayetçi bu yüzden opelin adı yeterlidir zaten:rock güvenlik dendimi akla ilk opel gelir:rock

saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri