2004 OPEL MERIVA NJOY+SP Vs 2008 HONDA CIVIC ELEGANCE?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BL@DE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burak loves opel üstadıma katılıyorum yeni civic sedan kesinlikle sağlam ve dayanıklı bir araç değil türkiyede üretildiği için çok özensiz şişirme yapılmış bir araç bence internette bazı kullanıcılar şikayetlerinde;5 aylık yeni civic sedanın pas yaptığını,dolu yağdığında otoparktaki diğer volkswagen ve alman araçlarının sacına hiçbirşey olmadığı ama civicin sacının ezilip harita gibi olduğunu,yeni alan bir kişininde sağ kelebek camının oynadığını arabanın iç malzemesinin çok kalitesiz iki günde döküldüğü gibi birçok şikayetler var ama yeni civic hb ede bindim inceledim inanın türkiyede üretilen sedan ile alakası yok aracın sedan ile hb yan yana duruyordu inanın hb in boyası bile dışardan daha kaliteli duruyor iç malzeme kalitesi işçilik sedandan kat kat yüksekti sacı boyasıda kat kat sağlam ve dayanıklı idi yeni civic hb gerçekten laf söylenemiyecek bir araç dört dörtlük mükemmel saf kan japon bir araç fiyatı ucuz olsa hiç düşünmez alırdım yeni civic hb i:alkis: ama hb karşısında türkiye üretimi olan sedan tam bir fiyasko diyebilirim hb ve sedan versiyonlara bir binin inceleyin kalite farkı bariz ortada;)
konu günceldir

saygılar...

ya sen kararını vermişsin bile :D ben sana octavia yada corollayı öneriyorum!.. dün yine kullandım octavia yı harika bir araç!.. :)

galiba bu civic hava yastıkları sayesinde almış 4 yıldızı.yoksa baksana toyota corolla gibi değil.corolla 10 kat sağlam görünüyor videoda.bence hava yastığı sayesinde almış.türkiyede burda belirtilen hava yastıkları olmadığı için bu arabanın burda testi yapılsa halini düşünemiyorum.ya birde burda önden çarpınca yan hava perdeleri açılıyor ne alaka:)birde sağ taraf açılıyor sol taraf açılmıyor:D

Yol tutuşu iyidir civiclerin elegence donanımında VSA var merivayla kıyaslanmaz bence

galiba bu civic hava yastıkları sayesinde almış 4 yıldızı.yoksa baksana toyota corolla gibi değil.corolla 10 kat sağlam görünüyor videoda.bence hava yastığı sayesinde almış.türkiyede burda belirtilen hava yastıkları olmadığı için bu arabanın burda testi yapılsa halini düşünemiyorum.ya birde burda önden çarpınca yan hava perdeleri açılıyor ne alaka:)birde sağ taraf açılıyor sol taraf açılmıyor:D
8 hava hava yastığı var sedanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri