2005 elegan ne kadar eder sizce

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eyyup29
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar araça arıyordum bir araç önerdiler ne kadar eder bir fikir verin.

2005 astra elegence h kasa.
60 bin km de
orjinal kaporta
panaromik cam tavan.
fabrika çıkışı maşpiyer aksam ful.
fabrika çıkışı ahtapot dediklerinden sanırım jantlar.
en ful olan elegance, park sensöründen hız sabitlemeye kadar.
spor sürüş modu sanırım motor gücü büraz artıyormuş bu modda.
her bakımı tam opel yetkili servis bakımlı, muayenesi yeni
lastikler yeni,ateşleme bobini yeni,baskı balata yeni,triger değişmiş,üzerinde servisin önerdiği lpg kiti var, arıza ışığı yanmıyor asla dedi. kısacası on numara araç özel sipariş, zamanıjda 40 bine alınmış,

piyasa 28 civar aslında normal olması gerekende bu ama bu araç özel ne eder sizce 30 civarı istiyorlar, alınır mı?teşekkürler.

O fiyatlara vectra c elegance çok daha mantıklı bence.

valla opc line paketi orjinal plastiklerden, ids+ ve panaromik tavan varsa 29 - 30 eder. 2001 alete 28000 tl istenen ulkemizde o arac dahasinida hak eder. Tabii yazdiklariniz eger varsa, ancak elegance degil cosmo olmali cunku panoromikler yanlis bilmiyorsam sadece cosmo da geliyordu paketi karistirmayin. 30 ver al demem ama dedigim olaydan dolayi 30000 diyen haklidir :D

valla opc line paketi orjinal plastiklerden, ids+ ve panaromik tavan varsa 29 - 30 eder. 2001 alete 28000 tl istenen ulkemizde o arac dahasinida hak eder. Tabii yazdiklariniz eger varsa, ancak elegance degil cosmo olmali cunku panoromikler yanlis bilmiyorsam sadece cosmo da geliyordu paketi karistirmayin. 30 ver al demem ama dedigim olaydan dolayi 30000 diyen haklidir :D

aynen dediğin paketti ne arasan var arabada ama benden 2 saat önce davranan biri aldı 29 a, sağlık olsun, ama binilecek arabaydı.

araba bulması zor vallahi, boyasız çok zor,acayip titizim bulamıyorum. Ankarada 2006 buldum 60 binde bir tane hatasız,boyasız, biraz da aksesuarlı, 28.500 biraz fazla ama araç lazım, gerçi bunda aşağıda bulmak zor 2005 3-4 parça boyalı arabalara bakın fiyatlar ne olmuş lpg yok adam 28-29 istiyor.artı9k araba almakta zor.

vectra c elegance 45 bin de 2005 model siyah değişensiz 30.000 tl istiyor bizim mahallede :))

Geri