2012 - 2013.. 15.000 Bakımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_lotto
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 2012 - 2013.. 15.000 Bakımı

onur-gul link' Alıntı:
Yok valla tanıdık felan. geçen hafta randevu aldım ve bugün götürdüm aracı. fiyat sormamıştım bile nasılsa geçirecekler diye. 340 TL bakım fiyatı söylediler. 60 TL motor koruma dediler. Ben motor koruma kalsın dedim. 10 dakika sonra danışman arkadaş abi istersen 363 TL ye motor korumada dahil yaptırayım dedi. bende olur dedim.
Pazarlık falan hiç konuşulmadı. ilk ve son söyledikleri fiyat yani.
aracım 1.4 t

ozmn kampanya yapmışlardır. Bilgi için sağolun !

Rica ederim.

Ay sonunda aracımı ilk bakıma sokacam kısmetse. Erzurumu aradım 380 TL Dediler, Ankarayı aradım(Reis) aracıda ordan almıştım indirimli 480 TL dediler.

şimdi Bukadar fiyat farkı olurmu yada değermi ne fark olabilirki ?  questionnn questionnn

delikadir24 link' Alıntı:
Ay sonunda aracımı ilk bakıma sokacam kısmetse. Erzurumu aradım 380 TL Dediler, Ankarayı aradım(Reis) aracıda ordan almıştım indirimli 480 TL dediler.

şimdi Bukadar fiyat farkı olurmu yada değermi ne fark olabilirki ?  questionnn questionnn

Gözlemlerime göre büyük şehirlerde (Ankara-İstanbul-İzmir vs) bakım fiyatları daha fazla oluyor.

İzmir Kavuklar'da 30.04.2013 tarihinde çektiğim fiyat tablosu....

Teşkrlr bilgi için Yalnız benim anlamadığım hepsinin yaptığı iş farklımıdır acep yoksa aynı işlermi !

Mesela Ankara Reis aracı test sürüşüne bile çıkaracaklarını diskleri felan elden geçireceklerini felanda söyledi. Araç iç dış temizlik felan motor koruma felan dedi.

Fark ondanmı kaynaklanıyordur acep ?

Vallahi ben 15000 bakımında hem kendi aracımı hem de şirket aracını test ettiklerini görmedim. Disk kontrolü gözle kontrol ediyorlarmış, öyle söylediler. Motor temizliği falan ekstra yapabilirler bayiye kalmış bişey. Ancak iki opel aracımda ahım şahım kontrol edilmedi. Servisler biraz süslüyorlar gibi geliyor bana. Hatta lastik basınçlarını kontrol ettinizmi diye sorduğumda evet; ama kendi aracımın 4 lastik basıncı da farklı idi, şirket aracı için sorduğumdada evet ve lastik basınçları 34 -35 idi. Yani pek kontrol etmiyorlar. Ancak siz kendiniz şikayetiniz üzerinde durursanız cevap alabilirsiniz...

perionur link' Alıntı:
Vallahi ben 15000 bakımında hem kendi aracımı hem de şirket aracını test ettiklerini görmedim. Disk kontrolü gözle kontrol ediyorlarmış, öyle söylediler. Motor temizliği falan ekstra yapabilirler bayiye kalmış bişey. Ancak iki opel aracımda ahım şahım kontrol edilmedi. Servisler biraz süslüyorlar gibi geliyor bana. Hatta lastik basınçlarını kontrol ettinizmi diye sorduğumda evet; ama kendi aracımın 4 lastik basıncı da farklı idi, şirket aracı için sorduğumdada evet ve lastik basınçları 34 -35 idi. Yani pek kontrol etmiyorlar. Ancak siz kendiniz şikayetiniz üzerinde durursanız cevap alabilirsiniz...

Bende pek inanmadım ama banada süslüyolar gibi geliyor. Zaten bakım esnasında içeriyede almıyolarmış göremiyozda ozmn ne yaptıklarını  walll

delikadir24 link' Alıntı:
Bende pek inanmadım ama banada süslüyolar gibi geliyor. Zaten bakım esnasında içeriyede almıyolarmış göremiyozda ozmn ne yaptıklarını  walll
Erzurum'da duvarda yazıyor servis çalışanı dışında içeri girilmez diye ama birçok kişinin girdiğini gördüm. aslında girmenize gerek yok. baktığınız zaman içerisi gözüküyor. ne yaptıklarını görebiliyorsunuz.
380 TL fiyat verdiler dediniz. buna motor koruma dahil mi? çünkü bana 340 TL bakım fiyatı dediler. 363 TL ye motor koruma dahil yaptırdım.

onur-gul link' Alıntı:
Erzurum'da duvarda yazıyor servis çalışanı dışında içeri girilmez diye ama birçok kişinin girdiğini gördüm. aslında girmenize gerek yok. baktığınız zaman içerisi gözüküyor. ne yaptıklarını görebiliyorsunuz.
380 TL fiyat verdiler dediniz. buna motor koruma dahil mi? çünkü bana 340 TL bakım fiyatı dediler. 363 TL ye motor koruma dahil yaptırdım.

380 yalnızca ilk bakım ücreti dediler. Motor korumadan yada başka bişiyden bahsetmediler. Siz ne zaman yaptırmıştınız bu fiyata?

Geri