2012 - 2013.. 15.000 Bakımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_lotto
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 2012 - 2013.. 15.000 Bakımı

delikadir24 link' Alıntı:
380 yalnızca ilk bakım ücreti dediler. Motor korumadan yada başka bişiyden bahsetmediler. Siz ne zaman yaptırmıştınız bu fiyata?
Cumartesi günü yaptırdım ben. Yani 4 mayısta

onur-gul link' Alıntı:
Cumartesi günü yaptırdım ben. Yani 4 mayısta

valla bende o fiyata yaptırırsam iyi ama bi sorun olmaz inşallh. Erzurum Opel ile ilgili iyi şeyler duymadım.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama adamın biri arızalı opel aracını sivas opele götürmüş sorunu bulamayınca almanyaya telefon açmış ve fikir almışlar. Aracını Erzurumdan almış Almanyadan araç özelliklerini teyit için aracının navisi deri koltukları ve aflsi olduğunu söyleyince çok şaşırmışlar. aracında bunların hiçbiri yokmuş. Almanya Opel bunu öğrenince Erzurum opele büyük ceza kesmiş ve müşterinin aracını alıp hepsinin orjinaliyle beraber yeni araç vermişler. Erzurum opelin parçaları söküp ayrıca serviste pazarladığı ortaya çıkmış !
Tabi adam aracını alırken zaten o özellikleri istememiş ama isteğine uydurmak için aracı sökmüş öyle vermişler. Tabi adam sonunda karlı çıkmış ful aracını alıp gitmiş :)

Bu olayı duyduktan sonra aracı Erzuruma götürmede kararsız kaldım !

delikadir24 link' Alıntı:
valla bende o fiyata yaptırırsam iyi ama bi sorun olmaz inşallh. Erzurum Opel ile ilgili iyi şeyler duymadım.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama adamın biri arızalı opel aracını sivas opele götürmüş sorunu bulamayınca almanyaya telefon açmış ve fikir almışlar. Aracını Erzurumdan almış Almanyadan araç özelliklerini teyit için aracının navisi deri koltukları ve aflsi olduğunu söyleyince çok şaşırmışlar. aracında bunların hiçbiri yokmuş. Almanya Opel bunu öğrenince Erzurum opele büyük ceza kesmiş ve müşterinin aracını alıp hepsinin orjinaliyle beraber yeni araç vermişler. Erzurum opelin parçaları söküp ayrıca serviste pazarladığı ortaya çıkmış !
Tabi adam aracını alırken zaten o özellikleri istememiş ama isteğine uydurmak için aracı sökmüş öyle vermişler. Tabi adam sonunda karlı çıkmış ful aracını alıp gitmiş :)

Bu olayı duyduktan sonra aracı Erzuruma götürmede kararsız kaldım !
Sanki Erzurum bayisinin bu olayda bi hatası yok. Biraz müşterinin çakallığı var gibi geldi bana. Sonuçta müşterinin istediğini vermişler :)
Servis konusunda ben bi sıkıntı görmedim şahsen. Çalışanlarda ilgiliydi diyebilirim. İllaki sorun yaşayanlar vardır. Ama sıkıntı İstanbul' da da oluyo İzmir'de de Ankara'da da.
Umarım sıkıntısız halledersiniz sizde

Erzurum'daki bayinin adı neydi?

onur-gul link' Alıntı:

Hmmmmmmmmm. Şimdi ben kıllanmayayım da kimler kıllansın. Ben arabamı İstanbul'daki Erdemirler'den aldım ama araba Erzurum'dan geldi. ((:

GNSpower link' Alıntı:
Hmmmmmmmmm. şimdi ben kıllanmayayım da kimler kıllansın. Ben arabamı İstanbul'daki Erdemirler'den aldım ama araba Erzurum'dan geldi. ((:

:D

GNSpower link' Alıntı:
Hmmmmmmmmm. Şimdi ben kıllanmayayım da kimler kıllansın. Ben arabamı İstanbul'daki Erdemirler'den aldım ama araba Erzurum'dan geldi. ((:
005hihih 011zaa rasta_occasion

15 mayısta aracımın birinci yıl bakımını yaptırdım sivas ugur opelde..385 tl ve 8 taksit..saygılar

serseri1970 link' Alıntı:
15 mayısta aracımın birinci yıl bakımını yaptırdım sivas ugur opelde..385 tl ve 8 taksit..saygılar

Aracınız 1.4 T mi yoksa 1.6 mı ? dizel/benzin ?

Geri