3 araç arasında kaldım.Kafayı yemek üzereyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdiden hayırlı olsun Burak.

atilla altay

astraya fiyasko diyorsunuz halbuki sınıfının en iyi görüneni neresi alelacele hazırlanmış çok merak ettim neyse astraya fiyasko demişsiniz toyota corollayı 1e yazmışsınız:kop: ya asıl fiyasko corolla tamamiyle tasarım özürlü bir araç
umut abi sana ne demeli sınıfının en iyi yol tutuşu demişsin yapma allah aşkına bi kere s40 d segmentinde ha platform olarak dersen focus tahtını astraya kaptıralı yıllar oluyor , d segmentinde de s40ın adı anılmıyor

yükselcim yerlere yatıp tepineceğine,kalk da yazdıklarımı şöyle güzelce bir daha oku.. Ben liste yapmadım ki 1.sıraya corollayı yazayım. Ben dedim ki "ben başkalede yaşıyorum, burası mahrumiyet bölgesi, ve buradaki insanların tercihi evvela corolla, sonrasında ise civictir. Çünkü deposuna yakıt diye ne koysanız çalışır, yolda belde kalmaz. "

Oldumu benim güzel kardeşim..

Burak cıvıc'ten şaşma derim ben 6 yıl yada 150000 km garanti var çok önemli bir olay bu iyi değerlendir bin Hondacı daha olsun aramızda :)

yükselcim yerlere yatıp tepineceğine,kalk da yazdıklarımı şöyle güzelce bir daha oku.. Ben liste yapmadım ki 1.sıraya corollayı yazayım. Ben dedim ki "ben başkalede yaşıyorum, burası mahrumiyet bölgesi, ve buradaki insanların tercihi evvela corolla, sonrasında ise civictir. Çünkü deposuna yakıt diye ne koysanız çalışır, yolda belde kalmaz. "

Oldumu benim güzel kardeşim..
Kaçak benzinden dolayıda Corolla doğuda tutuluyor ve sağlam araba.Burdaki tercihlerde yok ama ben olsam (ikinci el) bir Auidi A3 bakarım.

Son düzenleme:
ya ben astra sedana bir türlü ısınamadım tip olarak neden bilmem anlamadım :)
civic gercekten güzel bi araba şahsi görüşüm bu yönde kendim alsam civic alırdım..:)
s40 a gelince daha ağır bir araba fazla performanslı değil yoksa gercekten o da güzel bir araba performansla işim olmaz diyorsan kesinlikle ve imkanda varsa s40 derdim:)

yükselcim kızma :) sınıfının en iyi yol tutuşu derken focus dan bahsetmiştim... s40 da focus ile aynı platformu paylaşıyor ama farklı sürüş sistemlerine sahipler tabiki...
mekanik altyapı ile focus u övmüştüm yani :)

gelelim astra sedan için alelacele hazırlanma işine :) arkadaşlar yapmayın, öyle olsa astra hb den 2-3 yıl kadar sonra mı piyasaya sunulurdu, rakipleri neredeyse makyajlı kasaları piyasaya sürecekken astra sedan lansmanı yapıldı... en azından bu yönde düşünülmeli ... boyutları D segmenti araçların çoğundan büyük...
tasarım olarak sınıfının lideri konumunda, ve çizgilerinde hatalı gördüğüm hiç bir yer yok...
önceki yazımda da dediğim gibi astra sedan tercih edilmeli bu 3 lü arasında... :)

alelacele hazırlanmış sedan görmemişiniz:D bakınız: citroen C4 sedan...

astra hb üretilirken sedan modeli göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır... o yüzden sonradan ilave gibi bi görüntüsü yoktur... ama mesela c4 tam tersidir...

biz bikaç yıldır hb görmeye alıştığımız için sedan çok itici geldi.. zamanla gözünüz alışır... astra g hb'de ilk çıktığında çok çirkin yorumları yapılıyordu bunu da unutmayın...

Türkiyede üretilen honda yerine size Türkiyede üretilen toyotayı öneririm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri