8-15.000 TL 2.el araç tavsiyesi =)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagri1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
En sondaki ilan biraz haşat gibi geldi bana kusura bakmayın :)
Üstteki 2 ilan gayet hoş. Zaten 15 milyarlık bir bütçe söz konusu,astra f'ye değinmeyin bence görüntüsü bozuyor eğer astra f düşünüyorsanız vectra a GT öneririm.Biraz fazla yakar ama inanın fazla bir değer söz konusu değil..Kuzenimde 96 model gl vardı 8,8 yakıyor bende şuan 400 km ortalaması 9,7..

Vectra b2 1,6da olabilir ama vectradan şaşmayın derim. Burada en dikkat edilecek nokta arabanın temizliği bakımı vs olmalı. Ben bakıyorum bizim araba ile aynı değerde 250bin km'lik arabalar var alırken en cok dikkat edilmesi gereken nokta bu.

Şuan b1 cd 98 model araç var 2003 yılında alındı ondan önceki araçta vectra a idi.. O yüzden size yardımcı olablirim 2sinide biliyorum (o anlar kücükte olsam.) Vectra a kasa arabamızı 10 yaşında 235 bin km'de sattık o arabalar demir gibidir dağa taşa vurabilirsiniz :D

Bu fiyata vectralar varken gidipte DOĞAN ŞAHİN alanlardan nefret ederim, güzel bir tercih sakın o yollara bulaşmayın..

Son düzenleme:
temiz bir astra f işinizi fazlasıyla görür
satarkende pek problem olmaz yakıtı makul , performansı 1.6 ya göre baya iyi gls alırsanız donanımıda yeterlidir hatta 15binlere çıkmaya gerek yok 12-13 arasına temiz az kmli bulunur

haydaa ne kadar fanatiksiniz ya herkes kendi arabasını övüyor :P :D

son ilanı makarasına koydum, söylerken bile "sıralı" diye okuduğumuz (ingilizce bile değil) adam "şirali" diye yazmış:D

neyse,
babam bizim Vectra'dan pek umudum yok dedi, o yüzden birazda uzun süre binilebilecek ve konforlu da olsun istiyorum.

12 13 liraya vectra b alabilirsin 14 15 e opelde pek seçenek yok gidipte dökük bi araba alama içine sinmez bi türlü al bi vectra b gerekirse motor yap ama araç düzgün olsun en azından.

06 Accent Era.
En modelli, en az km yapmış Accent listeye göre. Ben Accent seçerdim.

babamla konuştum, B2'ye de onay verdi:D
hatta otomatik vites yada sunroof da olsa olur dedi. 2.el derdine düşmeyeceğiz gibi görünüyor. binmelik araba olacak.

14-15.000 arası B2'lere bakıyorumda genelde hep 2.0 DTI var,
B kasanın dizelleri nasıl, çıkabilecek problemleri nelerdir yada kronik sorunları varmı?
ağırlıklı olarak 150-200.000 km var, problem olur mu?

uygun B2 bulamazsak başka markalara bakacağım.

Geri