8-15.000 TL 2.el araç tavsiyesi =)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagri1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
akrabamızda Carisma var, arabayı sıfır almıştı, şuan sıfır S serisi alacak durumu olmasına rağmen hala Carisma'yı kullanıyor. bu zamana kadar hiç sorun çıkarmadı, rahat konforlu diyor. ama o arabayı ben sevemiyorum:D zaten satarken de hemen elden çıkmaz heralde.

yapma şunu:D
520'lerin donanım paketi varmıydı? hiçbir ilanda yazmıyor ama, bu diğerlerine göre içi biraz boş duruyor.

Geçen gece gazlı 136 ecotec calibra ile chipli benzinli 150 lik calibra birlikte gazladık ben ecotecte misafirdim 150 lik aman aman bir fark atamadı ki ben de baya şaşırdım kısaca 136 ecotec deyip herkes cok vasat sanıyor kaldı ki ben de gecen geceye kadar öyle sanıyordum ama gidişinden gördüm ki hiç de öyle değil satışta da zaten coğu ecoteci economik sanıyor oysa ecolojik dolayısı ile hem economic hem ecolojik der satarsın :D

teşekkürler abi, 136'lığın motor aynı olduğuna göre düz 2.0'dan farkı donanım mı oluyor?

otomatik Vectra B'ye göre manuel daha az sorunludur değilmi?

bende o aralıkta bir araç baksam arar bulur güzel bir vectra A gt alırdım.süper bi araba bence.

çağrı calibra için konuşursak 136 lık ile 150 lik arasında motordan başka fark yok diğer tüm donanımlar aynı hatta 136 lık da model yılından dolayı extralar da var mesela ön göğüs torpido üstü onlarda kapalı,çift hava yastığı vs falan ama belki çok ince detaylar olabilir farklılık gösteren ben kullanıcı ağzı ile konuşuyorum
vectra a için bilmem ama almışken vectra a gt al derim en azından görüntü olarak çıtaları bile ayrı güzel vectra b den hiç anlamam binmişliğim de yok ama zaten otomatik bizi bozar sen varsa manuelini al

galerisi olan bir arkadaş, yuvarlak farlı corollaların aslında iyi araba olduğu fakat nedense piyasada çok tutulmadığı ve bu sebepten ucuz olduğunu sölemişti
onlar terra diye geçer ve türkiyede üretilen ilk coralla serisidir belkide işciligi japon üretimi corallayı tutmadıgı için tutulmıyor olabilir..:confused:

babam lpg'yi hiç sevmez. ben 2.0 sıralı lpg'nin tam binilecek araba olduğunu söyledim, şimdilik aksi birşey demedi ama sırf lpg olmaması için Vectra A 1.6'ya yönelebilir (ki yönelmemesi için herşeyi yaparım:D ) 1.6 bu arabaya gider mi? olumsuz nelerini belirtebilirim?:D

babam lpg'yi hiç sevmez. ben 2.0 sıralı lpg'nin tam binilecek araba olduğunu söyledim, şimdilik aksi birşey demedi ama sırf lpg olmaması için Vectra A 1.6'ya yönelebilir (ki yönelmemesi için herşeyi yaparım:D ) 1.6 bu arabaya gider mi? olumsuz nelerini belirtebilirim?:D

1.6,2.0 motordan çok yakar bence.. :D

Vectra A dan bahsediyoruz aman aman bir ağırlığı yok 1.6 nın şehir içi daha fazla yakması için bir neden yok;)

Doğru.. :D

Vectra A yerine Astra F Sedan daha mantıklı bir karar olmaz mı ?

şöyle birşey var, lükse çok kolay alışılıyor:D
D segmentine alıştık, hep ufak araba isteyen annem bile Corsa'dan sonra Vectra'ya geçince küçük araba istemez oldu. hatta bana Astra J bile ufak geliyor:D babamda o seriye baktıktan sonra (Astra H-Vectra C gibi Astra F-Vectra A'da aynı seri diye biliyorum) Vectra daha geniş ve konforlu diye ona öncelik veririm dedi. şuan o yüzden Vec A'ya yoğunlaştım.

ama Astra F'e hiç binmedim, önyargılı da davranmak istemiyorum.
F kasa sahiplerinden araca kötü diyen olmadı, birde hem Astra F hemde Veccy A kullananların yorumlarına bakalım.

Laguna ile ilgili de görüşe ihtiyacım var. aracı genel olarak sevmem ama konforlu ve 2.0 sonuçta, oda ilgimi çekiyor.

Geri