8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
melii her yer senin olsun kardeşim ben toplumsal mesaj veriyorum arif olan anlar bizler birbirimizi biliriz aramızda ayrı gayrı olmaz ben sana hatrın ıcın gecılırım zaten senın gsi benim makinayı yer aynı motor 150 kg hafif, maksat muhabbet olsun :D ben sizlerin buluşmasına gelip uzakdan da olsa zevkle efsane makinalarınızı seyrederim bundan da gocunmam hepimiz kardeşiz astra gsi de süper makina ah keşke bende de olsa ....

neyse ben biraz daha söylenirsem bu konu da kitlenip katlolacak orada görüşürüz yarın mangala da gelin işi olmayan herkes gelsin lütfen

resimleri muhakka bekliyorum pm atabilrisiniz arviş de dursun deil mi efsane arabalar :D

melii her yer senin olsun kardeşim ben toplumsal mesaj veriyorum arif olan anlar bizler birbirimizi biliriz aramızda ayrı gayrı olmaz ben sana hatrın ıcın gecılırım zaten senın gsi benim makinayı yer aynı motor 150 kg hafif, maksat muhabbet olsun :D ben sizlerin buluşmasına gelip uzakdan da olsa zevkle efsane makinalarınızı seyrederim bundan da gocunmam hepimiz kardeşiz astra gsi de süper makina ah keşke bende de olsa ....

senı aılce sevıyourz cengız abıı :D

EN SON DURUMU BİLDİRİYORUM ARKADAŞLAR :...

34 K 8884 YALÇIN
34 LKM 34 ALPER
34 FB 102 ÜMİT
?belki
34 NVL 80 METİN
?belki
34 Z 3069 ERAY
34 ESJ 34 TANER
34 NZE 47 UFUK
34 MIK 34 MERT
06 ES 532 MELİ
34 MTE 79 BERKER
34 NE 500 TARKAN
34 NSE 45 ABDULLAH
34 DT 150 DİNÇER
34 K 5115 HASAN
34 NTK 67 İBRAHİM
34 MOP 49 İBRAHİM ABİSİ
34 AHK .... HAKAN
34 VSL 77 OSMAN

DIHLAYIN GÖRÜN CANAVARI ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri