98-99 vectra almak istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mk1971
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ahmet Kardeşim Allah razı olsun hüsn-ü zannın için..
Tipoyu satayım ilk işim Savaş Abiyi aramak olacak..Bu kadar çok kefili olan birisi es geçilir mi.? Foruma iyi ki üye olmuşum kafam karışmıyor aksine bilgileniyorum.. Tek maaşlı bir memurum gönül isterdi ki beğendiğimizi alabilelim ama herşey nasip Allah herşeyin hayırlısını versin . amin

Amin abi zaten bildiğim kadarıyla Savaş abinin acelesi yok, sahibinden.com'a falan koymadı. Sadece 3 tane aracı olduğu için birini elden çıkarıyor artık biz bitanesiyle uğraşamıyoruz o 3 tanesiyle uğraşıyor, zor gerçekten.
Kıymet bilecek bir insana gitmesini istiyor aracının, zaten öyle yazmış konuda da baktıysan...

Abi aracı aldıktan sonra da Savaş abinin sana yardımları mutlaka olacaktır, kendisi o aracı 2004'ten beri kullanıyor ikinci sahibi. Artık aileden birisi olmuş o araç onun için :)

Ahmet Kardeşim Allah razı olsun hüsn-ü zannın için..
Tipoyu satayım ilk işim Savaş Abiyi aramak olacak..Bu kadar çok kefili olan birisi es geçilir mi.? Foruma iyi ki üye olmuşum kafam karışmıyor aksine bilgileniyorum.. Tek maaşlı bir memurum gönül isterdi ki beğendiğimizi alabilelim ama herşey nasip Allah herşeyin hayırlısını versin . amin

Abicim tek maaşlı memur ailesinin arabası Astra F 1.6 modellerdir samimi söylüyorum. Bakımdan bakıma gidersin servise, ustamızın yanına çay içmeye gittiğimizden biliyorum ya fren balatası için gelir, ya filtre değişimine gelir hep bakıma gelirdi o arabalar. Fiyatları da uçuk değildir, cüssesine göre motoru gayet iyi çeker. Vectra yanında ek bir seçenek olabilir, ama tipodan sonra size tat verir mi emin değilim o konuda, nitekim tipo içi geniş sayılabilir bir arabadır, sanayide çıraklık yaparken çok binmişliğim vardır tipo-tempra ikilisine.

Örnekteki gibi ve daha temizini daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7-astra-1-6-16v-gls-hb-ilk-el-159567988/detay

[MENTION=54413]Flea_[/MENTION] Attığın arabada kaymak gibiymiş ha valla. Astra F'lere bakıyorum arada bi arkadaş için, hep yıkık dökük araçlar, ama bu attığınla beraber algım değişti resmen :D

16 17 ye beyaz renkli çok daha temizleri var sıfır gibi ama, o para verilmez gibi. Gerçi uzun vadede sorunsuzluğu için verilebilir bile ama ne bilim ihtiyar arabası, araba dediğim sorunlu olacak :D Sorunsuz arabayla aramda bağ kurulmuyo, mesela traktörle aramda bağ kurulmadı, sadece termostat bozuk ve şanzımanında ısınınca sarsma var, tırıt şeyler yani :D

16 17 ye beyaz renkli çok daha temizleri var sıfır gibi ama, o para verilmez gibi. Gerçi uzun vadede sorunsuzluğu için verilebilir bile ama ne bilim ihtiyar arabası, araba dediğim sorunlu olacak :D Sorunsuz arabayla aramda bağ kurulmuyo, mesela traktörle aramda bağ kurulmadı, sadece termostat bozuk ve şanzımanında ısınınca sarsma var, tırıt şeyler yani :D

Yav o kadar kusur kadı kızında da olur. Benim arabanında siyah dumanı var, şoför tarafı camı yarıya kadar kalkıp geri aşağı iniyo o var, abimle her biyere gittiğimizde çıkarıp bi sigara yakıyo o var :mad: :D Sorunsuz araba isteyen sıfır alsın :D

Ama Savaş abinin araba ciddi biçimde çok iyi ya. Memur abimize niye Astra F al diyonki sen. Vectra'nın parçası ucuz, sakin binince az yakıyo diyen sen değilmiydin :D Bırak alsın adam pırıl pırıl binsin, ayrıca memur abimiz biraz güç istiyor gibi geldi bana 2.0 motor :D

Yav o kadar kusur kadı kızında da olur. Benim arabanında siyah dumanı var, şoför tarafı camı yarıya kadar kalkıp geri aşağı iniyo o var, abimle her biyere gittiğimizde çıkarıp bi sigara yakıyo o var :mad: :D Sorunsuz araba isteyen sıfır alsın :D

Ama Savaş abinin araba ciddi biçimde çok iyi ya. Memur abimize niye Astra F al diyonki sen. Vectra'nın parçası ucuz, sakin binince az yakıyo diyen sen değilmiydin :D Bırak alsın adam pırıl pırıl binsin, ayrıca memur abimiz biraz güç istiyor gibi geldi bana 2.0 motor :D

Ek seçenek verdim yahu, hani olur da parası çıkışmaz daha ucuza astra F alabilir. Gönül ister ki yol bilgisayarlı GLS sahibi olsun. 1000 liraya harcayarak CDX e çevirir arabayı deri koltuklarına kadar :D

arkadaşlar ağzınızdan bal damlıyor memur abiniz gerçekten güç istiyor taktım vectraya tipo gider gitmez vectra gelecek umuyorum.. o daa gitmiyor yapıştı kaldı..

mehmet bey yanlış anlamayın fakat tipo s 11.250 tl bu fiyata satmak zor bence.

10 bin 500 e bırakacam araba temiz kazasız 9 bin 500 veren oldu ama ben vermedim. Savaş abinin opeli için 10 bine bırakabilirim

Geri